Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire nélkülözhető a...

Mennyire nélkülözhető a Finasteride, Minoxidil használata esetén?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és hajhullás ellen minoxidilt kezdtem el használni. Nem annyira komoly, csak mikiegeresedek, és minél hatékonyabban szeretném megelőzni a rosszat.


Szerintetek elég a minoxidil, vagy használjak finasteride-et is? (Egyébként dermarollerezek is.) Vagy már alapból nehéz és drága beszerezni a gyógyszert?



ápr. 21. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
21 évesen még azért genetikai kopaszodásra nem feltétlenül gondolnék, és nem venném elő ezeket a szereket, hanem az életmódot vizsgálnám meg, a táplálkozást stb.
ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 1es

Genetikai hajhullàs hany èves kortol jellemzo?

ápr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Döntő többségében a férfiak 30 éves kor után szokták kopaszodni.

Ilyen fiatalon inkább hormonális, vagy gyulladásos góc (akár egy rossz fog), vagy vitaminhiány szokott problémát okozni.

ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En no vagyok.
ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meglepődnétek, hogy mennyien kezdenek el 20 éves kor körül kopaszodni. Köszönöm a válaszokat...
ápr. 22. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 20 körül kezdett ritkulni a hajam. 😔
ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!