Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek milyen potencianövelő...

Kinek milyen potencianövelő vált be, mekkora dózisban?

Figyelt kérdés

Melyik hatóanyaggal mik a tapasztalataitok?


-Sildenafil

-Vardenafil

-Tadalafil


Ha valaki szed dapoxetint az is érdekelne.


Lényegében a kérdésem: mit szedtek, mennyit, esetleg miért?



ápr. 21. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagy kerek seggű kövér lányok. Pedig ilyen anyagok nincsenek is bennük.


Komolyra fordítva: majd a doki eldönti mi kell neked. Először háziorvos, aztán urológus, szexuálpszichológus, ami kell majd. Tényleg neki akarsz állni megtanulni több orvosi szakterület anyagát? Miért? Űrhajós nem akarsz lenni?

ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy 1-es írja, mert minden háziorvos már kipróbálta már az összes potencianövelőt :DDDDDD

Amúgy angol web oldalak, ha magyar nincs.

ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból kérdeztem. Senki nem mondta, hogy nekem kell. Ha neked nincs semmivel tapasztalatod akkor feleslegesen válaszolsz.



Nekem például 50mg sildenafiltól olyan fejfájásom volt... Élni nem akartam, nem hogy szexelni.


Szeretem ismeri a gyógyszerek működését :) remélem nem haragszol.

ápr. 24. 12:58
 4/6 anonim válasza:

Sildenafil esetén feleség mindig észreveszi, hogy piros az arcom. Néha szoktam kéket látni halványan. Sokmindentől függ. Tele has/üres has/pohár bor, mennyiség, stb... Néha csak fél tablettát szoktam bevenni. Másnap reggel néha fáj a fejem, de ez is függ mindenfélétől, nem egyértelmű. A cucc működik.


A dapoxatine-t jól kikisérleteztem már (tudom, ezt nem soroltad fel :) ) 20 mg plusz kb 5 perc reszelés. 30 mg pedig plusz 10 perc reszelés. 60mg szerintem már sok lenne, sosem mennék el. Ez egy szuper cucc.


Tadalafil egyelőre még kérdéses. Hétfőn este bevettem 20 mg-ot, attól picit izomfájdalmat éreztem. Szombatra elméletileg el kellett ugye múljon, akkor 30 mg-ot vettem be, mert hétvége következett :) Na, az nagyon durva volt. Kb mintha full lázas és levert lettem volna 4 napig. De ebben nem vagyok teljesen biztos, mert valóban beteg is lettem utána bizonyos értelemben (megfázás). A cucc egyébként úgy tűnik működik.


-Vardenafil... azt még nem próbáltam.

ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#4-es vagyok: 50F, 80 kg.

(Ja, írtad a dapoxatine-t) :)

ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na én hasonlóan éreztem magam a sildenafiltól, mint te a tadalafiltól. Borzasztó...


Köszönöm a kimerítő választ! Ment a zöld! :)

ápr. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!