Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok urológiai vizsgálat...

Srácok urológiai vizsgálat hogyan zajlik fitymaszukulet esetén?

Figyelt kérdés

máj. 13. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Kb. 10 éve volt nekem, 19 évesen magánban. Kaptam egy alap vizsgálatot ami here daganat, prosztata gyulladás és hasonlókat szűr. Kicsit kellemetlen de kibírható. Utána megnézi milyen mértékű a szűkület. Megpróbálja visszahúzni, és nézi mi történik pl.: félig sikerül, egyáltalán nem mozdul, teljesen sikerül de enyhe fájdalommal,…

Ezek alapján ajánl kezelést ami steroid krémtől, műtétig terjed. Nekem teljes műtétem volt. Utána fél évig nagyon kellemetlen később pedig érzéketlenné válik. Ha nem muszáj ne műtesd, de hallgass az orvosra.

máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan bonyolult vizsgálat. Elmondod szóban, majd le kell vetkőzni is megmutatni. Mindenki ilyen baromságokat vár, hogy már a köszörülőn feni a szikéjét közben az orvos, de neki ez csak egy gyors szemle. Arról se felejtsetek el beszélni az anamnézis során, hogy erekcióban milyen a helyzet, de ott helyben nem kell felállítani. Utána elmondja majd a lehetőségeket (pl. tornáztatás, szteroidos krémes puhítás, bevágás vagy körülmetélés).
máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NNNándi ***** válasza:
100%
18 évesen volt teljes metélésem. Meg vagyok elégedve vele. Nekem nem lett érzéketlen sőt nagyon is érzékeny.
máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!