Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhén fáj a herém mit tegyek?

Enyhén fáj a herém mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel meg semmi semm volt de felvettem egy uj boxert ami nagyon szuk volt es amikor mozogtam ereztem hogy a combomat korbe veszi mert annyira testhez allt de nem fajt a zacsim tole meg semmi aztan elmetem biciklizni 5 evvel ezelott bicikliztem utoljara es amikor bicikliztem ereztem hogy az ules nyomja picit a zacsimat aztan nem altam meg csak vegalomasnal aztan amikor jarkaltam furan enyhen fajt aztan mikor haza jottem lefutodtem meg atvettem egy lazábbra a boxert szoval nem tudom a bicikli ulesre gyanakszomninkabb jobban hogy az nyomhatta meg, de a boxer is lehetett nem tudom


De egyebkent ne irjatok olyan durva folgokat hogy rakos vagy barmi ilyen durvat mert panikbeteg vagyok es nem tudom mit fogok csinalni



máj. 14. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A nem jó nyereg is lehet probléma, de ebben az esetben inkább a rosszul megválasztott boxered lehet az ok. Jó eséllyel el fog múlni, ha már normális alsó van rajtad, de ha nem így lenne, keress fel urológust, hátha csak véletlen egybeesés!
máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítsd az ülésen és változtass a testtartáson. Tompa herenyomódás még nem komoly sérülés. Jegeld, kapj be fájdalomcsillapítót és hamarosan meggyógyul.
máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bicajhoz legközelebb olyat vegyél fel, ami megfelelően tartja, hogy ne tudjanak a nyereghez nyomódni.

Egyébként az ilyen megnyomódás gyorsan el szokott múlni, ettől még biztosan nem lett semmi bajuk.

máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!