Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miből áll egy urológiai...

Bogi90 kérdése:

Miből áll egy urológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés

Miből áll egy urológiai vizsgálat,ha mondjuk nemi betegségeket szeretnénk vizsgálni,hogy van-e?

Elnézést,akit zavar hogy nő vagyok,és ilyen kérdést tettem fel.


2010. nov. 18. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár még nem volt ilyen gondom, de gondolom megnézi az orvos a fütyköst és laborvizsgálatot kér.
2010. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen attól függ mi a panasza a páciensnek!Nemibetegségnél vérvétel van hólyagirritációnál vízelet vizsgálat, vesekő gyanúnál ultrahang.Nem úgy van hogy mindent vizsgálnak annak értelme sincs.
2010. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
őszinténszólva az a helyzet h egy ilyen "általános" kivizsgáláson mi történik,mert a párom nem hajlandó elmenni,pedig én most irattam fel magamnak fogamzásgátlót mert meguntuk a gumizást...én elmentem de ő 150%ig biztos benne h nincs semmi baja...
2010. nov. 19. 22:11
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint orvoshoz mentem el :D
2010. nov. 19. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemibeteg ügyben inkább a Bőr és nemibeteg gondozó az illetékes, lehet hogy az urológus is oda zavarná vizsgálat helyett.
2010. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egy hasonló kérdés:

[link]

2010. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért is akarod a párod elküldeni a dokihoz? Ha Te felírattad a gyógyszert, ő miért menjen? Mitől lenne nemi beteg, ha párkapcsolatban éltek?
2010. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!