Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem van egy kis gond a...

Nekem van egy kis gond a péniszemmel:\ a fitymám és a makkom tele van ilyen fehér kis izékkel amik nem jönnek le:S Mit tegyek? O_o

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 10:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
ha az amire gondolok,akkor ne parázz.Természetes.Sok férfinak van,pl nekem is. 19/f
2010. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és te mire gondolsz ? :O :D
2010. nov. 28. 10:42
 3/15 A kérdező kommentje:
mert ilyen sok kis fehér pont mint vmi vírus vagy baktérium.:S
2010. nov. 28. 10:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Zsír és bőrlerakódások. Ne próbáld levakarni, ha nem akarsz puruttya extrémre kerülni.

Egyébiránt normális dolog, sőt a vagina izgatásában is szerepe van.

2010. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mwegadod az msned?:) légyszives ( : lenne még vmi.:\
2010. nov. 28. 11:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Nehogymáá elhidd az uccsónak!

Ezek csak ártalmatlan Fordyce-pöttyök, amely a makk szegélyén, a fityma külső részén, herezacskódon, péniszed tövében ajkaid szegélyén, vagy a mellbimbódon is jelentkezhetnek. Ez totál természetes dolog!

2010. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akármi is az elfog mulnii ?:O mert engem eléggé zavar és sok van belőle.:\
2010. nov. 28. 16:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Mint írtam... nem fog. Ráadásul ártalmatlan... én csak ennyit tudok mondani erről...

Szerintem barátkozz meg vele, vagy lézereztesd le max... de az pénzbe kerül... egyébként most te mennyi vagy?

2010. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
15
2010. nov. 28. 18:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha az vígasztal, nekem is van, nem is kevés a zacsin meg a fitymán. Egyik barátomnak meg körkörösen tele van a makkja pereme.. mégis nagy csenevész a gyerek, és a csajokat meg egyáltalán nem zavarja. A lényeg nem a pöttyökön van, hanem, hogy van-e önbizalmad. A pöttyök ártalmatlanok, de ha nagyon zavarnak, látogasd meg az urológust, aki megnézi majd, de ő is sztem ugyanezt fogja mondani.
2010. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!