Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen ha masztubalasnal...

15 évesen ha masztubalasnal kb 5-7 perc alatt megyek el az nagyon korai?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 21:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

@ rico:

Ennek örülök. :-)


Itt szeretném azt megemlíteni, hogy sokaknak fáj, ha kimondják a VALÓDI PROBLÉMÁT, de rövidebb távon jobb elviselni egy akutabb sokkot, mint hosszabb távon egy krónikus, egyre csak erősödő fájdalomérzetet, amely nem fog magától megszűnni. Az emberek zöme amúgy is hazugságban él, mivel manapság annyira telemérgezi a média és a bulvár szinte az egész fiatalságot, hogy nem is csoda, ha mindenki mindenért szinte szégyenli magát, nem meri önmagát felvállalni, nem mer tükörbe se igen nézni, mert nem tetszik neki, amit lát. (Kreatív talpraesettség helyetti sablonos egyéniségek.) Éppen ezért elképesztő hirtelen megsokasodott a "kisp*csák" és a metroszexuálisan kinéző fiatalok száma is, ugyanis már-már szinte ízléstelenül kicicomázva szívesebben elfogadják a tükörképüket, mint anélkül, így védik meg az egyébként HIPERÉRZÉKENY lelkületüket, érzésvilágukat a szégyenérzettől. Tudom, mert tapasztaltam. Igaz, ez sem mindenkinél van így, azonban az tuti, hogy pl. egy metroszex srác abszolút nem mer szembenézni a saját problémáival, sőt, egyenesen titkolja is, nehogy az ucsak metroszex baráti köre megtudja, milyen problémája van. Ki minél jobban felcécózza magát, annál több veszítenivalója van.

És ha ezt látja a többi is, akik nem cicomázzák ki magukat annyira, ők meg még emiatt is rútul érez7ik magukat, hogy nemcsak hogy NINCSENEK MEGELÉGEDVE ÖNMAGUKKAL, de még egy újabb kényes probléma... Erről hiszik azt, hogy az GÁZ, CIKI! (Közben nem... az a gáz, no meg a ciki, ahogyan erről gondolkodnak.)


Nem lenne semmi gond, ha az emberek többségének lenne egy egészséges énképe önmagáról, egészséges önbizalommal is, akkor ugyanis könnyebb lenne szembe is nézni problémáikkal. Az emberek zöme hazugságban él, és tudja, érzi, hogy valami gáz van, tudja is mi az, de nem akar szembesülni, foglalkozni vele, így a probléma csak súlyosbodni fog. És RENGETEGEN vannak ebben a cipőben.


Közülük is sokan kerestek már fel >>priviben. És talán így már érthető az is, hogy egyesek miért szégyenlik magukat annyira, ha pl. fitymaszűkülettel kellene orvoshoz fordulniuk, vagy merevedési ill. magömléses zavarokban szenvednek, és ezekről mind szólniuk kellene a szülőknek, barátaiknak, esetleg pedagógusnak vagy csak egy dokinak.

!!! Manapság minden 2-3. fiatal depressziós vagy önbizalomproblémákkal küzd.


Itt a fórumon is... először a kétségbeesett fiatalok lelkét, önbizalmát kellene helyretenni, csak aztán foglalkozni a problémájukkal, amikre hivatkozva írják ki sorra ismétlődő kérdéseiket ide a GyK-ra!


Üdv: EE (^)

2010. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
én mikor elöször csináltam 2 perc alatt mentem el...
2010. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%

az eddigi válaszokból kiindulva valószínűleg most én leszek itt az első női hozzászóló... :))


Szóval, a dolog technikai részéhez nem értek, legalábbis annyira biztos nem, mint Ti! :)) Viszont azt el tudom mondani, mi a véleménye egy nőnek a témáról!


Az első együttlét alkalmával (úgy értem szüzesség elvesztése alkalmával) meglepődnék, ha bármelyik fiú is órákig bírná az élvezetet, mert hát ez mindkettejüknek egy igencsak ismeretlen terület, mégha gondolatban fel is lehet készülni arra, mi vár az emberre. Ez ált. úgy működik, hogy a fiú hamar elmegy, a lány meg csak pislog, mert még csak a közelében sem járt az orgazmushoz vezető ösvénynek. :)) Ezután következik egy több hónapos (vagy akár éves) "együtt tanulás", mikor a férfi egyre kitartóbb lesz és egyre tovább bírja, a nő meg egyre hamarabb éri el a csúcsot, így szépen lassan közelít egymáshoz a kettő, és végül sikerül összehozni azt, hogy egyszerre élvezzünk el. Ez így van rendjén!! Ez a folyamat, amit együtt élünk meg, még szorosabbá teszi a kapcsolatot, még bensőségesebbé.


Ráadásul nőként nekem sokszor még imponál is, ha szex közben egy férfi szexisen, lihegve a fülembe súgja, hogy mennyire felizgattam és hogy nem bírja már tovább :)) Ilyenkor két dolgot tudok tenni, vagy gyorsan kicsusszannok előle és máshogy folytatjuk(ez a kis idő épp elég arra hogy úgy lendületet vegyen a dolog), vagy ráteszek még egy lapáttal és hagyom, hogy Ő elmenjen, aztán hagyom, hogy utána még engem is kényeztessen a nyelvével... bocs hogy ennyire konkrét vagyok, de ha már beszélünk róla, akkor így érdemes.


Szóval ha úgy érzed, hamar elmentél és nem tudtál annyit adni a lánynak, mint amennyit szerettél volna, akkor utána még igenis kijár egy kis nyalakodás. Egyébként meg előtte is kijár... de ez más téma, most nem az órákig tartó előjátékról van szó, de első alkalommal ezt is melegen ajánlom!!!


Szóval a részemről semmi gond nem volt soha abból, ha egy fiú kicsit gyorsabb a kelleténél, még sokszor tetszett is a dolog, hogy így beindult tőlem (még mindig jobb ez, mintha fel sem állna, vagy nem lenne elég kemény...) - feltéve hogy elég figyelmet szentel az én élvezeteimnek is. Aztán úgyis összeszokik a pár és akkor már menni fog lassabban is.


A lényeg, hogy ne csinálj belőle problémát, ne látszódjon rajtad a lány előtt, hogy szégyelled magad, hiszen hidd el nincs miért!!! Szerelmesen súgd a fülébe, hogy mennyire szereted, és hogy ilyet még sosem érzetél, és közben kényeztesd simogatással, csókokkal, és készülj a következő menetre!!! :)) És ne lepődj meg, hogyha neki még órákig tartó kényeztetéstől sem lesz majd orgazmusa, mert az bizony egy tanult dolog a nőknél! Nekünk az első együttlétben az a legszebb élmény, hogyha a fiú kedves, óvatos, figyelmes, és érezzük, hogy szeret minket! Maga az aktus nem is számít annyira.


Aztán azt is hallottam, hogy ha tudsz készülni az együttlétre, előtte 1-2 órával ránts néhányat otthon, az jót szokott tenni, mert nem leszel annyira "tele". :))


Szeressétek egymást és akkor csodás élmény lesz az első együttlét is!!! Minden jót!!!



egy 27 éves nő (aki lélekben még mindig lány, egyben feleség, anya és szerető is :)) - úgy értem a férjem szeretője)


ui. azért érdekel a téma, mert pár hónapja szültem egy tündéri kisfiút, aki egyszer majd szintén kamasz lesz, és akkor majd nálunk is előkerül a téma, és szeretném ha nem érne felkészületlenül :))

2010. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%

@ vigera (15:08)

Kösz, hogy belinkelted ide a filmet. Ismét megnézve sem könnyű leírni azokat az érzéseket, amelyeket maga a film megindít, beleértve azokat az embertelen képeket is, amelyek még finoman szólva is "gyomorforgatóak". Azonban...

a hozzászólásod ebbe a kérdésbe, úgy érzem, eléggé OFF ide, mert a kérdező nem ezt és ezzel kapcsolatban kérdezett. A segítő hozzászólások, jótanácsok, leírások sztem inkább szolgáltatják a választ az alapkérdésére.

Uakkor roppant hasznos ez a dokufilm, mert így legalább a Kérdező is sokkal felelősségteljesebben áll hozzá magához a védekezéshez és a szexuális együttlétekhez, ami még néhány évet várat magára. Ebből a szempontból talán egy kicsit korán jött ez a film, de úgy glom, talán nem is baj, pláne, mert a mai fiatalság sajnos a felgyorsult, hiperaktív életvitel miatt sajna akár évekkel korábban érik.

Mindenesetre köszönöm, hogy belinkelted ide a filmet, noha nem ez volt a kérdés, amire így válaszoltál. :-)


* * *

@ 09:05-ös újdonsült anyuka:

Néked is megköszönöm, hogy megosztottad velünk a te szemszögedet, szempontjaidat, nézőpontodat, 5leteidet és jótanácsaidat. Biztos vagyok benne, hogy nálam is felfrissítettél jónéhány dolgot, ami a mi hasznunkra is válik a partnerkapcsolatainkban a jövőre nézve, ill. közért7ővé tettél néhány olyan rébuszt, amiket mi, férfifejjel nem biztos hogy képesek lennénk meg, ill. ugyanúgy érteni, ahogy ti nők is. ;-)


A manócskádhoz gratulálok, (pláne így karácsony tájékán...,) itt ragadnám meg az alkalmat, hogy mindannyiunk nevében neked is sok örömet, kitartást, türelmet, és boldogságot kívánjak, jó egészséggel a kis jövevényhez, emellett áldott békés ünnepeket ill. új évet is. Írásodon érződik a szeretetteljesség, törődés, figyelmesség, előzékenység, pont az, amiből sajna a mai világban a legkevesebb érez7ő. Ha mindez, amit itt megfogalmaztál, legalább 15 év múlva is erősen kitart, akkor biztosak le7ünk benne, hogy megérte így hozzáállni a kérdéshez, amiket sztem mindannyiunk (a kérdező főleg) fel fog tudni használni még élete során. :-)



*** *** ***

@ Kérdező:

A belinkelt film uakkor másként hasznos: Fontos egy probléma megoldásánál a széles látókör. Egyelőre arra figyelj, hogy gyakorold az élvezet elhúzását, hogy ne sülj fel, hogy könnyebben tanuld meg, amiket mi már tudunk, s ne legyenek lelki gondjaid, hogy megelőzhesd a problémákat, amik majd elkeserítenek. A filmet pedig nézd végig, érzéseidet ne fojtsd vissza, mert nem szégyellnivaló, noha olykor-olykor gáznak érezzük kimutatni magunkból azokat. Mutasd meg a barátaidnak, barátnődnek is, és sztem még várjatok azért egy kis időt azzal az ágybabújással, nem kell semmit elsietni.

Kben is... inkább először kísérletezd ki az orgazmus elhúzását, csak aztán -- ha már megy a dolog vmelyest -- kezdjetek el pettingelni a bnőddel... (most olvastam az első oldalon, hogy van :-s ) ...afféle átszokásképpen, s majd, ha már kellően érettek lesztek mindketten... (te is... a kommentjeid alapján még azért jobb lenne várni azzal az első szeretkezéssel) ...akkor le7ne megtervezni az "ágybabújást" a szó "klasszikus" értelmében. Most még ez így korainak tűnik...



Üdv: EE (^)

2010. dec. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2010. dec. 23. 10:28
 26/27 aszlan ***** válasza:
Az 5es7 perc egyaltalan nem veszes.a lenyeg hogy a parodnak is örömöt okozal ezert ot is elo kel keszizd.voltam novel akinek 1 ora is keves volt.miutan ki ismertem minden részét utana konyeden el jutatam 3 perc alatt 2szer is a csúcsra.nekem meg simán kelet vahy 5 perc.akkor van baj ha szinte Belle se bírsz hatolni mert mar atol el robansz ahogy behatolsz a vaginaba.
2017. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 aszlan ***** válasza:
De most olvastam figyelmesebben.15 éves vagy kérlek ugy csináld hogy idővel ne az legyen a célod hogy minél hamarab.mert ha berogzodik akkor kelemetlen lesz idősebb korodra.es akkor csakugyan nagyon hamar el sulsz es akkor csak szégyenbe maradsz.nyujtogasd szep nagy és erős legyen.és ne verd a reflexedbe hogy hamar el sulj.azt meg fogod bani.ne is maszturbalj inkáb hagyad álmodban ki urulni.sokal jobb.
2017. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!