Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet növelni a pénisz...

Hogyan lehet növelni a pénisz méretét természetes módon? 16 F

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 22:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Srác figyelj, őszintén szólva a csajok 95%-ának tök mindegy mekkora a farkad! 16 évesen én is be voltam tojva mint állat, mert nekem 11 centi... azóta se nőtt pedig már 22 vok.. hehe xD


Az összes diszkós pic..tól kezdve a, az értelmiségi egyetemista kiscsajokig végig mentem én mindenen és soha senki egy szót nem szólt méretemre... pedig többükkel jártam hónapokat, 1-el egy évet is (és hát nem a méretem miatt szakítottam vele, hanem mert elegem volt a hülyeségeiből) aztán kis 1 évnyi mókázás után, 1,5 éve élek boldog kapcsolatban. És most én hoztam fel a kérdést az aktuális lánynál, persze ki is nevetett, hogy szerinte ez csak a pasikat érdekli :) a hivatalos orvosi vélemények szerint is 10cm-ig mindennek tökéletesen kell működnie.


Erről ennyit, de csak azért részleteztem neked a dolgokat hogy tutira megnyugtassalak, mert én is féltem ennyi idősen, ma már csak nevetek az egészen :)

2011. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha rácsapok akkor is nagyobb lesz:D
2011. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyújtogatással,húzással lehet pár centivel növelni.De nem próbáltam csak szak könyben olvastam a dologról.
2011. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én láttam egy Indiai fakírt,az egy botra tekerte a szerszámát és többször körbetekerte,meg nyújtogatta,volt is neki aztán elég nagy példány! :-D
2012. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A csajok tudják csak kéz rátétellel.
2014. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!