Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit javasoltok? Bizonyára...

Mit javasoltok? Bizonyára fitymafékem rövid, viszont barátnőmmel szexet tervezünk.!

Figyelt kérdés
Ahogy olvasgattam a topicokat, minden bizonnyal rövid a fitymafékem,ugyanis merev állapotban a fityma a makk pereme alá gyűrődik. Mielőbbi megoldást szeretnék, orvoshoz elmenni pedig félek. Barátnőmmel is tervezzük a szexet, egy alkalmat kibír a rövid fék (ha egyátalán ez az)? :O
2011. febr. 6. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kibírhatja, de neked fog fájni, menj el orvoshoz, 1-2 hét alatt begyógyul, ha át is vágja.
2011. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A fájdalom milyen mértékű lehet?
2011. febr. 6. 15:08
 3/12 anonim válasza:
hát lefeküdhettek, de arra számíts, hogy a fék el fog szakadni, ekkor a probléma már meg is oldódott, csak fájdalmas...javasolnám inkább az orvost, mert az legalább nem fááj
2011. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hé hát ha elszakad az nekem csak jólehet, nem? xDD Az, hogy fájni fog, kibírom.de mennyire fog fájni? :P És ha esetleg alkoholt iszok előtte, akkor kevésbé fogom érezni?
2011. febr. 6. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod tényleg rövid ki kell próbálni a csajjal.

És ha a végén úgyérzed h nem volt kényelmetlen akk nem rövid csak szemre tűnik annak.


Különben nem kell félni a körülmetélés rosszabb.

Itt csak a féket nyisszantják el. Ismerősöm jártas az anatómiában így ő magának csinálta azt mondta az egész nem tartott 10percig.

18/F

2011. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért jobb, ha szabálytalanul elszakad, mintha orvos vágja át pontosan? O.o
2011. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bárcsak én is jártas lennék benne, megoldanám.. :D
2011. febr. 6. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:

15.10es vagyok

Ha dokihoz mész ittasan nem fog elvállalni mert vérzékeny lehetsz.


Ne úgy értsd h szószerint fájni fog hanem kényelmetlen lesz. törni fogja a f*szod.

2011. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akárhogyis, nekem jobb. régen volt letapadásom, azóta rühellem az orvosokat ilyen téren.
2011. febr. 6. 15:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Én úgyértettem, hogy szex előtt iszok, és ha véletlenül elszakadna közben, a fájdalmat kevésbé érezném, nem?
2011. febr. 6. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!