Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélés hogyan zajlik...

A körülmetélés hogyan zajlik pontosan?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és nem tudom mióta van fitymaszűkületem,de valószinűleg veleszületett mert a nagybátyámnak is metéltek valamit és nagyon hasonló géneket örököltem mint ő meg egyébként is nagyon hasonlítunk de ez most nem lényeg.

Az intim higéniára senki nem volt aki megtanítson a fogmosást is magamtól kezdtem el,ez egyértelműen a szüleim hibája,de ebbe se menjünk bele.

Emiatt elég zárkózott lettem és kerültem a lányokat,mert egyéb szövődmények is kialakultak féhér pattanáshoz hasonlító pontok és barna foltok elég sok de azok már 6 éves koromban is voltam lehet ,hogy régebben de régebre nem emlékszem vissza.

Emiatt inkább elkerültem a lányokat és elbújtam még a világ elől is és mostanáig úgy is maradtam,de elég,volt nem érdekelt,hogy langyosnak vagy düddőnek hittek az sem,hogy nem szexeltem soha és emiatt lenéztek.

Bíztatást sosem kaptam de helyette volt lecseszés bőven,meg rossz családi körülmények,mert ugye nehezen növeli az ember önbizalmát ha semmit sem tud állítólag jól csinálni.

De mostanra elértem a személyiség fejlődésem egy olyan pontjára ahol rájöttem,hogy az élet bármennyire is rossz néha mégis szép és többé nem elég létezni mert élni akarok.


Bár amit leírtam nem mind,túl lényeges a kérdés szempontjából de ki kivánkozott belőlem.


Megcsinálják a dolgot helyi érzéstelenítéssel?

Utána hazavezethetek?

Nem akarom senki orrára kötni a dolgot az orvosokon,kívül még a családtagokéra sem,mert semmi kedvem otthon azt halgatni milyen hülye voltam,meg a szomszédoktól visszahallani a pletykás anyám miatt süllyedni a szégyenben.


2011. febr. 7. 18:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Szia,

Teljesen megértelek, nekem a párom volt ilyen helyzetben, mindaddig nem törődött vele míg meg nem ismert. Majd eltelt majd egy év, hogy úgymond bátorításommal elmenjen. Természetesen mentem vele. Neki nem volt teljes, csak részleges, erről tudok írni. Helyi érzéstelenítéssel csinálátk, de igen nagy bőrdarabot vágtak le. Majd bevarrták, bekötötték, és 2 óra múlva a saját lábán távozhatott. De lehet, hogy neked elég a bemetszés is, nem írtad milyen mértékű. Szóval nyugi, ha nem akarod, senki nem fogja megtudni, habár utána elég macera, kamillázni, kötözgetni kell, és neki mivel nagy vágás volt, elég lassan gyógyult. De mára már túl van rajta és tökéletes. Úgyhogy hajrá.

2011. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 tetris ***** válasza:
95%

Fogalmam nincs hogy csinálják, de az biztos, hogy nem fog senki hazavezetni. De érzéstelenítőt 100 % adnak!


26 évesen - ha máshol nem is - a neten számtalan olyan oldalt találhatsz, ahol az intim higiéné mibenlétét szépen elmagyarázzák.

A szűkülettel pedig nem vagy egyedül. Számtalan férfi szenved ettől, ezen nincs semmi szégyellnivaló. Miért lennél már ettől te "hülye"?

2011. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
2011. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

18:25 az intim higiénével már tisztában vagyok.

És itthon elég farkastörvények uralkodnak,mert aki nem tökéletes az hülye.

Tudom baromság de ebben nőttem fel,a legegyszerűbb nem foglalkozni vele,de annak a hátulütője,hogy előbb utóbb semmivel sem foglakozik az ember,ami kellemetlen.

2011. febr. 7. 18:42
 5/29 A kérdező kommentje:

18:27 Ez felér egy horror filmmel.

De nem vette el a kedvem bármilyen hátborzongató is jó volt látni.Mert legalább már van elképzelésem.

2011. febr. 7. 18:50
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
De cuki vagy :) Sok boldogságot kívánok neked az életben!!! :)
2011. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Kösz a bíztatást mindenkinek,holnap vagy legkésőbb a héten elugrok a dokihoz,meglátom,hová küld először metéltetni vagy bőrgyógyászhoz a barna foltok miatt gondoltam bőrgyógyászra,de mindenképp kés a vége,fura de alíg várom,hisz ez az első nagy lépés az úton amely során rendbe teszem az életem.

Ennyi év után ideje már tenni is valamit,de nem bánom,hogy eddig vártam,mert módom,volt más szemszögből látni a világot és rájönni mi a külömbség kisfiú,nagyfiú,pasi és férfi közt,így már tudom mivé kell válnom,sok emberrel ellentétben akik azt hiszik,hogy attól,hogy lóg valami a lábuk közt már férfiak,pedig nagyon messze vannak attól amit ez a szó jelent.

2011. febr. 7. 21:51
 8/29 anonim ***** válasza:
37%

Hali!



Figyelj!


Látom, mennyire belelkesültél, és eszem ágában sincs elvenni a kedvedet ettől a nagy lépéstől,... DE! (Sajna, a DE! szócska minden örömteli dologban ott van... :-T)

Most hogy eddig teljes félelmedből kilépvén VÉÉÉGRE a saját utadat kezdenéd járni, MOST VAGY A LEGKISZOLGÁLTATOTTABB, KÖNNYEN ÁTES7SZ A LÓNAK A TÚLSÓ OLDALÁRA!


Hidd el, elég ideje foglalkozom ezzel a témakörrel ahhoz, hogy JÓL tudjam azt, hogy ilyenkor az emberek kikerülvén a lelki szabadságukba elkezdenének vágtázni a cél irányában, azonban a számomra egyik legkedvesebb sporthobbimhoz kötődő Cooper-tesztjeimen eleinte pont ezért buktam meg, és a végére már teljesen rosszul voltam, okád6nékom volt. Aztán jött az edzőnk, és csak bolygatta a fejét, mondván:

"-- C...c...c...c... Ezt fiam nem így kell! >:-I Túl hamar kiadsz magadból mindent, nem tartalékolsz a végére, emiatt köpöd ki a tüdődet, pont akkor, amikor a legjobban bele kéne húznod. Az elején fogd vissza magad, pont miután beálltál a tempódba, majd szép fokozatosan kapcsolj rá, és a végére adj bele mindent!"

Remélem érted a hasonlatot, s hogy miért mondom el ezt most neked.


Nem akarlak lebeszélni az orvosról, éppen ellenkezőleg, támogatni szeretném a döntésedet, azonban ezt sem le7 eszeveszettül csinálni. Mielőtt orvoshoz mész eme ambuláns beavatkozást elvégeztetni, előtte rá kell erre készülnöd. Hogy mit is? 1.) Lelkileg.

Most még "csak" szabad vagy, de még nem tudod mit és hogyan csinálj!

2.) A beavatkozásra.

Orientálódnod kell a témában. Ha f*ngod nincs arról mit végeznek el rajtad és hogyan, akkor mosolyogva mész a halálba is? Az a belinkelt jútyúb-link, -- amit eddig elég sokszor néztem már meg sokféle szempontból és szemszögből -- az csak egy igen alap, ráadásul benne még csak nem is érzéstelenítették szegény csöppség mütyörgőjét, ergo nem mindenben fedi a valóságot, és felvilágosulatlanul meg nem kéne a vesztedbe rohannod.

EZT IS MEG KELL SZERVEZNI!!! :-O



** ** **

Olvastam a kérdésed kifejtésében a múltbéli helyzetedet. Szomorú. >:-[ Te azonban már nem az első vagy, aki -- "jobb későn, mint soha" -- magához tért, és rájött, hogy AZ ELVESZTEGETETT ÉVEKET SOHA, SENKI, ÉS SEMMI NEM TUDJA PÓTOLNI! Sztem rád tört a kapuzárási pánik, ez kerget most téged a lelki szabadságodba. Azonban állj meg egy picit, mielőtt orvoshoz mennél, és tisztázd magadban, MIT AKARSZ, ÉS MILYEN LE7ŐSÉGEID IS LENNÉNEK ERRE!


Tavaly ősszel egy 30 éves srác írt rám. Végső elkeseredésében írt rám, miközben már meg is kapta időpontját Dr. TKM-nél (TKM = Teljes KörülMetélés). Kicsit meg kellett őt is rázogatnom, mire észhez tért, de sikerült, s lemondta az időpontját. Felmértük nála, mi a szitu, és miután bizalommal beavatott élete legsötétebb szégyenfoltjába, s teljesen képbe kerített, KÖZÖSEN a megfelelő tájékoztatást és állapotfelmérést követően megbeszéltük a megoldást. Most ott tart, hogy az egyébként makacs szűkülete annyira feljavult a saját kidolgozású módszerem segítségével, hogy az egyébként TKM-párti doki -- akit az általam javasolt helyett kapott, mivel az jelenleg balesetéből lábadozik -- is azt mondja, hogy esetleg akár egy fékátvágás ill. egy bemetszés is megold6ná a problémáját, ha a szteroidos kenőcskúra mégsem vezetne eredményre. Valóban sokat javult, rendszeresen érdeklődök azóta is állapota felől.

Persze ez csak egy opció. Nála a szűkület-bőr viselkedése a gyakorlást és az azáltali javulást le7ővé tette.

Azt nem tudom, hogy nálad is segítene-e, de ha megkeresel >>priviben, neked is segít7ek eldönteni, mi lenne a legmegfelelőbb megoldás a számodra!? Ha szeretnéd, s képesnek érzed magad megnyitni előttem, ill. bizalommal élni felém, s megkérsz, akkor addig, amíg ez az egész le nem zajlik, melléd állok, és támogatlak a szándékodban.


És csak hogy tudd miért a felajánlás... mert együttérzek veled a múltbéli sérelmeiddel kapcs., Tesó! Nálam is voltak dolgok, amelyeket a múltban szégyelltem, ezekben pedig idővel -- önmagam felfejlesztésével -- sikerült arra a szintre feljutnom, amin most vagyok, és amelynek segítségével most másokon segít7ek. Igaz, nekem szerencsére sosem volt gondom odalent, más problémáim voltak, de mellettem sem állt akkor senki, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.

Te azért ne járj így, mert... /Nézd végig, és figyeld a REFRÉNt! :-)/

>> http://www.youtube.com/watch?v=gjSF4bP_Xj8 ! :-)



Üdv: EE

2011. febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Először elmegyek dokihoz és meglátom mit mond,ha nem tetszik a mondani valója akkor felkereslek téged.
2011. febr. 8. 11:34
 10/29 A kérdező kommentje:
Na ez szívás egy hónap múlva kaptam időpontot az urológusnál :(
2011. febr. 9. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!