Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek van igaza? Csináljam...

Kinek van igaza? Csináljam vagy ne csináljam?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok és tegnap amikor húzogattam a kukimat éreztem hogy megfeszül és furcsa érzést éreztem és akkor valami fehér színű nyálkás trugyi jött ki. nagyon megijedtem és szóltam anyukámnak hogy valami baj van a kukimmal és ő azt mondta hogy máskor ne csináljak ilyet mert undorító és nem helyes nem egészséges mert annak a váladéknak a testben kell maradni. csak utána a nővérem aki benn volt a szobában amikor anyu kiment ő azt mondta hogy nyugodtan csináljam naponta többször mert egészséges és ki kell üríteni a kukimat mint amikor pisilek. mondta szóljak neki és akkor bemehetek a szobájába hogy anyu ne lássa . kérdezem akkor most kire hallgassak és micsoda jött ki a kukimból az tényleg káros és csak akkor tud ha húzogatom a bőrt? magától ugye nem jön ki ha pisilek pl közben vagy csak úgy napközbe. és még azt szeretném még megkérdezni hogy mikor fog megnőni mert csak 12 cm meg szőrösödni azért mert a többi fiúnak nagyobb és szőrösebb is a suliban. ja és még annyi hogy holnap lesz a suliban orvosi vizsgálat ott meg fogják vizsgálni mert mondták és félek hogy ne jöjjön ki ez a fehér izé közben mert nem akarom hogy anyunak elmondják. kérem segítsetek
2011. ápr. 3. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

egyiknek sincs igaza


ha szeretnél önkielégíteni, azzal semmi baj nincs, nem káros de nem kötelező és az tuti, hogy a nővéredre pláne nem tartozik


a fehér izé meg ondó...googlezz rá

2011. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még nőhet 18 éves korodig, szőrösödni meg még ráér, mert csak a baj van a borotválásával. lol


13/F

2011. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csináld nyugodtan, de ne mások előtt.
2011. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Leírom részletesen:


A fehéres színű nyálkás trutyi tuti,hogy ondó,a szine vátozhat attól függően lehet fehérebb vagy áttlátszóbb,attól függ mennyi benne a spermium,ha sárgás vagy véres az már nem jelent jót,de ha fehér akkor oké.

Amikor huzogattad jól esett gondolom és az a fura érzés mikor kijött az orgazmus volt.

Kérdés,hogy ebben a korban van e már rendesen merevedésed,de az az ejakuláció vagyis magyarul magömlés szempontjából lényegtelen,hisz az lankadt állapotban is bekövetkezhet ha ingerled,nem szűkséges hozzá beton keményre merevedett farok.

Azzel a fehér cuccal meg óvatosan,mert egy nagyobb élvezésnél jó meszire tud spriccelni és utána takaríthatod.

Egyébként az önkielégítés egészséges,ha kicsit szűkebb a fittymád még ki is nyúlhat,de addig ne rángasd,hogy berepedezzen a bőr mert ha ott kisebesedik,akkor fitymaszűkület is kialakulhat,aminek a kezelése akár műtéti is lehet,de ez csak extrém esetben fordulhat elő,tehát ettől nem kell félni,ha nem fáj semmi mikor huzogatod akkor baj nem lehet,az orgazmus lehet kicsit fájdalomszerű de az normális.

Amire okvetlen ügyelj az,hogy ne siess kiverni szépen lassan kell csinálni és akkor,nem rögződik benned,hogy minél hamarabb elkell menni és ha lánnyal leszel akkor tovább bírod,ami neked és a lánynak is jobban fog esni,viszont ha az ellenkezőjét csinálod és szex közben is gyorsan elsülsz majd azért nem rajonganak a csajok.

Az pedig,hogy meddig tart elsősorban a fejedben dől el az izgalmi állapotodtól függően.

Javaslom,hogy olvass utána a férfi intimtornának abból megtudod ,hogy edzd a pc izmodat és találsz egyéb praktikákat is a magömlés visszatartására és minél tovább tudod visszatartani annál nagyobb és élvezetesebb a durranás a végén,te és a lány is jól jár majd.

És kezdj el olvasgatni a péniszeddel és nemiségeddel kapcsolatban a neten,különös tekintettel az intim higéniára,mert abból amit leírtál arra következtetek,hogy valószínű erről sem világisítottak fel a szüleid,márpedig az intim higénia hiánya súlyos következményekkel is járhat hosszú évek alatt.

Ha nekem 12 évesen lett volna netem illetve ha akkoriban lett volna net akkor sokkal könyebb lett volna ez a korszak,és komolyan ne szégyelj kérdezni,ezeket a dolgokat meg kell tudni mivel az élet nem teljesen olyan amit idáig megtapasztaltál,mert életed legnagyobb részében nemi életet fogsz élni vagyis szexelni és ezekkel a dolgokkal jobb ha előre tisztában vagy,nincs ezen mit szégyenleni.

Minden fiú veri egyébként aki azt mondja,hogy nem az hazudik,de mindenki sutyiban csinálja.


Ha bármi kérdésed lenne még keress meg nyugodtan privátban.

2011. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1.Amit csinálsz,hogy játszol vele,azt önkielégítésenek,maszturbálásnak és néha hokizásnak hívjuk.Ez teljesen normális dolog,valaki csinálja és valaki nem.A fehér anyag az sperma,ez azt jelenti nemileg érett vagy már,lehet gyereked,ha egy lánnyal együtt lennél.

Az sem igaz,hogy minden nap kellene csinálnod és főleg nem azért mert annak az anyagnak távoznia kell.Akkor csináld ha úgy érzed,szóval késztetést érzel rá.Nem kell minden nap csinálni és kiürülnie sem.Nyugodtan csináld,anyukádnak meg nem kell erről szólnod,ez normális dolog szinte minden fiú csinálja.Ez egyfajta öröm szerzés és azért is jó ha néha csinálod mert akkor nem lesz fitymaszükületed.Nem tudom tudod e mi az a fitymaszükület?-ezért leírom.Ha a bőr a kukidon nem tudod vagy fáj ha hátrahúzod,feszül stb.Szóval ha rendesen fürdesz és megmosod,meg néha még önkielégítesz is,akkor nem lesz semmi bajod.



2.A kukid méreted és hogy kevés a szőr ne aggszon,szerintem a korodhoz képest úgyis elég nagy,valakinek még 13 évesen sincs 12 cm,meg honnan tudod hogy nagyobb és szőrősebb?Sok 12 évesnek még szőre sincs,csak hazudoznak ahogy azzal is kinek mekkora van.És eleve fejlett vagy ha már szőrőd is van,meg sprmád is.Vannak úgynevezett későn érők is,akinek meg csak 14-15 évesen lesz szőrős a kukijuk és csak akkor lesz spermájuk is.


Nyugodtan önkielégíts,nincs vele baj,de nem kell senkinek sem dumálni róla,ha van legjobb barátod,aki bizalmasod is,azzal beszéld meg nyugodtan.


3.Az iskolaorvos nem fogja elmondani anyukádnak,nem valószínű,hogy ott felállna,vagy hogy sperma jönne ki belőle,ahhoz sokszor kellene húzogatni.


Iskola orvos hogyan is vizsgálhat:

Több féleképp:

1.Boxerba bemész,megkér húzd le a boxerod és van hogy megkér,hogy húzd magadnak hátra a fitymád,azt a kis bőrt amit húzkodni szoktál(eza fitymaszükületi vizsgálat)

2.Megkérhet hogy a heréidet(gyolyóidat)emeld meg.


De van hogy maga a doki húzza hátra a fitymát és megfogja a golyókat,esetleg megnyomkodja.Szóval ez szokott többnyire lenni.Vagy van hogy ezeket a vizsgálatokat nem csak állva,hanem megkér hogy feküdj az ágyra és úgy végzi el,mert olyankor a golyók másképp állnak.


Meg normális orvos úgy vizsgál,hogy egyenként hív be kuki vizsgálathoz,ha te szégyenlős vagy és nem így akarná megnézni,hanem mások előtt,akkor szólj az orvosnak hogy te egyenként,külön szeretnéd megvizsgáltatni magad,vagy a legjobb barátoddal menj be hozzá.


De az alapvizsgálatok után magasság,súly stb,szóval ezek után szokott ez lenni.


Anyukádnak semmit nem fog mondani,csak akkor kapna anyukád értesítést ha valami bajod lenne a kukiddal.


De ha felállna,amit nem hiszek,mert zavarban szoktak inkább lenni,hogy elő kell venni valaki előtt akkor sem csinálna az orvos ebből gondot,mert ez normális jelenség.


Szóval ne izzgulj,majd írd le mi volt.

2011. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor semmi.
2011. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu, de valószínű ...:D
2011. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nyugidtan recskázz annyit, amennyit jólesik, akár napjában többször is

anyukád elég hülyén reagálta le, nővéred normálisabb

2011. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 JulesM111 ***** válasza:
Aztaqrva. Nem semmi egy pár komment hosszúsága. Uraim, nektek ezekre a kérdésekre előre megírt válaszaitok vannak?
2011. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! sok hasznos választ találtam!

Úgy döntöttem csinálom minden nap mert tik is azt mondtátok nincs benne semmi rossz és mert amúgy nagyon jó érzés és van egy nagyon jó barátom aki azt mondta ő is mindig szokta.

Nővérem meg azt mondta még segít is benne ha kell, nem tudom ezt szabad e, de tök izgi lehet ha lány csinálja.

2011. ápr. 4. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!