Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szinte 2-3 naponta jelentkező...

Szinte 2-3 naponta jelentkező éjszakai magömlésre mi a megoldás? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nem maszturbálok (nem is hiányzik), viszont majd hogy nem minden másnap éjszakai magömlésem van kb másfél éve (általában szexuális jellegű álmok kíséretében). 2-2 és fél éve még maszturbáltam, elég hamar elég sokat... (nagyon fiatal fejjel még jó ötletnek tűnt).

A kettőnek lehet köze egymáshoz? 15/f


2011. ápr. 8. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás egy nő, vagy a kezed. Furcsa, hogy egy 15 éves fiúnak nincs ilyenre igénye... biztos, hogy nem azért, mert rossz dolognak érzed? Ne tedd, teljesen természetes és normális dolog, meg csak így tanulhatod meg, hogy ne menj el 2 perc alatt. Később jól jön majd. ;)
2011. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben benne van a válasz. Ha nem "intézed el" napközben, akkor majd éjszaka megtörténik magától :) Csináld csak nyugodtan, egészséges.
2011. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony.
2011. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És esetleg maszturbálás nélkül nem lehetne valahogyan megoldani ezt a dolgot? :)

Egyébként én úgy tudom hogy az el nem használt hímivarsejtek lebomla(ná)nak.

2011. ápr. 8. 18:13
 5/13 A kérdező kommentje:
a mellékherékben
2011. ápr. 8. 18:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Más módon nem megoldható, egy férfinek(főleg egy ilyen fiatalnak)igénye van a szexre mégha a felfogásod mást is diktál a tested nem tudod becsapni.

Amúgy is szerintem nem normális ha egy kamasz fiú olyat állít hogy nincs igénye a szexre(önként vagy lánnyal).

Tehát legalább minden másnap vedd kézbe a dolgokat mert ezzel sokat segítesz a mostani és későbbi szexuális életeden!

2011. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nem maszturbálsz akkor mit csodálkozol?


Ha te nem intézed el a szükségleteidet, majd elintézi a szervezeted nélküled álmodban.


Viszont tartósan csak egy nő segíthet rajtad, ez az élet rendje.

2011. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

: ma 18:13


Rosszul tudod.


Vágülis lebomlanak, de nem oylan értelemben bomlanak le.


Megdöglenek, és elrothadnaka prosztatádban mega herédben, ezt hívják pangásnak.


Baromi egészségtelen, és betegséget is okozhat, ezért üriti ki a szervezeted időről időre álatlában amikor alszol.


A lebomlott bepangott sperma nem tud felszívódni a heréidből, sem a prosztatádból egyedül csak kifele tud ürülni semerre máshova.

2011. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"nagyon fiatal fejjel még jó ötletnek tűnt" miért, most már nem jó ötlet


szerintem jó dolog maszturbálni, én már vagy 20 ééve csinálom :)

2011. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 19:05


írtó nagy baromság amit írsz

2011. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!