Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valakinek tapasztalat...

Feco23 kérdése:

Van valakinek tapasztalat fokhagyma kapszula, illetve grapefruit mag kivonat használatáról baktériumos/gombás fertőzésre?

Figyelt kérdés

Már régebben leírtam h piros pöttyök jelentek meg a makkomon,használtam canestent,betadinet,voltma orvosnál aki leszart és felírt egy szteroidos kenőcsöt Laticort krémet,talán picit enyhítette a tüneteket de el nem múlt ráadásul 2hétnél tovább nem szabad alkalmazni őket.

Ezért végső elkeseredésembe népi gyógymódokhoz nyúlok mert nem akarok "teszter" lenni az orvostudománynak.

Vettem fokhagyma kapszulát,nem tudom ebből mennyit lehet megenni vagy van-e mellékhatása ha pl többet veszek be egynap,a másik amit vettem Grapefruitmag kivonat szintén remek baktérium gombaölő,amit lehet külsőleg belsőleg alkalmazni,és mindkét verziót alkalmaznám tehát külsőleg belsőleg is,ezekben szeretnék tanácsot kérni.

Köszönöm

23FF


2011. ápr. 12. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Bano fokhagyma galagonya fagyüngy kapszulát anyum szedi és nagyon jó.Amugy mellékhatása nem hiszem h van vagy volt.

Amúgy ártani nem ártasz vele az biztos.A fokhagyma amugy is egészséges.A grapefruitot ismerős szedi és esküszik rá h ha szedi nem lesz beteg vagy ha épp nem szedi és érzi h lappang benne valami,akkor megelőzi vele a bajt.

2011. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm,akkor a fokhagymával nem fogok spórolni,igazából az egészségemmel semmibajom..kopp,kopp.Mivel sokat kondizok ezért viszonylag jól táplálkozok, vitaminokat is szedek,szóval ilyen téren nincs probléma csak ez a fránya dolog nem akar elmúlni a makkomról.A grapefruitmag kivonatot viszont nem tudom külsőleg h kéne kezelni a felületet,mert töményen maró hatású úgy tudom
2011. ápr. 12. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet ott a baj,de probld kenni aloe verával,nagyon jokat hallani rola és egy fiu isminek volt lent műtétje és ő is avval kente(mondjuk ő vett egy élő virágot és abbol nyomkodta ki azt a zselés anyagot)és begyógyult a sebe nagyon szépen.Sokmindenre jo az aloe vera ártani nem árt szerintem,csipni kétlem h csípne,azaz egy próbát szerintem megér,mégis jobb mint egy csipős krém,amúgy még a körömvirég krém is olyan h sebekre meg sokmindenre jó,ilyenekben is gondolkozz szerintem.
2011. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!