Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valóban "el lehet feküdni" a...

Valóban "el lehet feküdni" a heréket? Tegnap semmi bajom nem volt, viszont éjszaka arra keltem hogy eléggé fáj a jobb herém, hajnalban pedig megnéztem a fürdőben és meglehetősen megnagyobbodott az egyik oldala.

Figyelt kérdés
Egy 20 perc múlva kicsit jobb lett de még mindig elég kellemetlen, ha nem múlik el pár napon belül, irány az urológus? :/
2011. máj. 4. 05:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem várnék pár napot,elmennék most a dokihoz,hátha rosszabbodik,súlyosbodik a fájdalmad.Veszíteni nem veszíthetsz vele...szerintem amúgy ír egy kenőcsöt rá...esetleg házilag azt megpróbálhatod,hogy bekened Neugranormonnal,vagy kamillás borogatást teszel rá.Mindkettő gyulladáscsökkentő,ha a dolog amiatt van.Nagy kárt pedig egyik se tud tenni(szerintem).Ha egyik se segít,irány a doki!!!
2011. máj. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Szóval ez gyulladás lesz? Megpróbálom a kamillát, ha nem segít, akkor a kenőcsöt :)
2011. máj. 4. 05:26
 3/3 A kérdező kommentje:
A kamilla úgy tűnik, hatott :) Szinte teljesen elmúlt a fájdalom, köszönöm.
2011. máj. 4. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!