Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek szerintetek? Kihez...

Mit tegyek szerintetek? Kihez fordulhatok? A péniszem mérete nagyon kicsi, görcsös helyzetekben pedig még kisebb. Nem tudom mi a megoldás, nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Teljes magány,önbizalomhiány,zavartság,közben pedig erősen a külsőségekkel,zavart nagyképűséggel leplezett kisebbségi komplexusom lehet.Csapatsportot végzek,nagyon nehezen,mivel nem tudok beilleszkedni,kinevettetem magam zavartságom miatt.Sokszor durvasággal kompenzálok a pályán,ami már bánt.Emberekkel nem merek kommunikálni.
2011. máj. 15. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,hogy mekkora. Én meg elől deszka, hátul léc vagyok. És? Már beletörődtem. Szar.ok is rá már egy jó nagyot. Te is tegyél így.
2011. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jó, ha így diagnosztizálod magad.

Fordulj szakemberhez, ha még nem tetted. Ha tényleg ennyire nem megy az emberekkel való kommunikáció, akár egy pszichológus is segíthetne kicsit kinyílnod.


Én a helyedben konzultálnék egy orvossal, milyen legális is hatékony módszereket ismer a pénisznagyobbításra.


És persze ne feledkezzünk meg arról, hogy vannak szerencsére speciális igényű hölgyek is, akiknek átlagosnál rövidebb a hüvelyük vagy nehezen tágulnak.

2011. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, hogy így ismered magad és ezt be is ismered. Sok nőnek nem lényeg /soknak meg éppen ilyen kell/ a méret. Próbálj megbarátkozni önmagaddal. Akinek ilyen önkritikája van, biztos sikerül!

/36L/

2011. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem ennek lelki okai vannak,hogy így érzek.Apám halála után el lettem félelemből,megfelelésből rontva,kényeztetve.Félelem volt.Elhittem mind a félelmet,mind a megfelelési kényszert,és mára így élek,ami rettentő sok nehézség elé állít és nem tudom a megoldását.
2011. máj. 16. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom, én a helyedben szakemberhez fordulnék, nem könyvekből, otthon kell pszichológusnak lenned. Meg tudnád vele beszélni ezt, együtt kiderítenétek az okokat és még segíteni is tudna.
2011. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ekeke ***** válasza:

Keress új helyzeteket, megtanulnivalókat, felfedeznivalókat; keress nehézségeket, problémás eseteket, keress nálad gyengébbet, elesettebbet. Fedezd fel a saját erőid! A saját eszed, ügyességed, kitartásod! Jegyezd meg, miben vagy igen jó, miben vagy különleges.


Az egész kulcsa az, hogy mennyire ismered magad és vagy biztos magadban. Azt pedig nem lehet tanulni, csak megélni!

A csapatsport elrejt, az egyéni előhoz.


Méret? HEHE! Mindegy hogy mekkora, ha a hordozójával nem lehet együttélni.

2011. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!