Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkület miatti...

A fitymaszűkület miatti körülmetélés ingyenes? Tudtok javasolni megfelelő (kifejtését lásd lentebb) helyet?

Figyelt kérdés

Elnézést a hosszú szövegért, úgy érzem így válik érthetővé a két fenti kérdés.

24 éves vagyok, nagyon fiatal korom óta súlyos fitymaszűkületben szenvedek, gyakorlatilag már az se kellemes, ha megmerevedik, emellett rendkívül kis méretem is van. Emiatt egész életemben gátlásos, elkeseredett voltam.

Sajnos nem tudtam rávenni önmagamat, hogy kezdjek valamit a fitymaszűkülettel, de most jó irányt vett az életem és szükséges lenne, hogy megműtessem, csak nem igazán vet fel a pénz és ezért szeretném itt megérdeklődni, hogy ezt fizeti-e a TB, hogy ne a doki előtt égjek miatta. Ha jól tudom beutaló nem kell urológiára.


A kérdésem második fele pedig azért fontos, mert 18 évesen egyszer már elhatároztam, hogy megcsináltatom, de az orvos konkrétan kinevetett, amikor meglátta, hogy milyen kicsi és a nővér se tudta megállni, hogy vele mosolyogjon, aztán tett egy "nagy test - kis pénisz" megjegyzést (akkor még 150 kilós voltam, most is még 130 vagyok, de folyamatosan csökken :) ). Gátlásosságom miatt végig tűrtem a dolgot, de ennek hála nem mertem orvos közelébe se menni a problémámmal az elmúlt 6 évben és szerintem most is iszonyatosan nehéz lesz. Ezért szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan kórházat, orvost ajánlani, akinél voltatok ilyen vagy hasonló gonddal és úgy tapasztaltátok, hogy egy korrekt ember, aki együtt tud érezni a másik bajával. Elvileg engedélyeztem, hogy lehessen nekem mailt küldeni, ott is szívesen várom a javasolt helyeket, ha valaki nem szeretné kiírni nyilvánosan.


2009. márc. 12. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos azért is kicsi, mert a fitymaszűkülettől nem tud rendes méretre merevedni, a tb természetesen fizeti a "műtétet", menj el egy urológiai szakrendelésre.
2009. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Ismerek olyat akinek volt ilyen problémája, mégsincs kis pénisze.....
2009. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne ezen akadjunk meg, se engem, se a menyasszonyomat nem zavarja, hogy akkora, amekkora, nem is a méret, hanem a funkcionalitás miatt lenne szükség a műtétre. Azt, hogy kicsi csak azért írtam, mert emiatt röhögött ki az orvos annakidején és emiatt nem foglalkoztam a problémával ilyen sokáig, mert ha valakit alapvetően nem is zavar valamilyen testi problémája azért ha egy eleve nagyon kellemetlen helyzetben valaki kiröhögi miatta az elég mély nyomokat tud hagyni.
2009. márc. 12. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:

.ezért nem kellene lepontozni...örülök h nem zavarja a kis farkad...csak az előző ilyesmit írt arra reagálta.

de ha ennyire lepontozol miatta akkor mégis zavar úgy tűnik

2009. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem félreérthettél valamit, én nem pontoztam semmit sehogy, azt se tudom, hogy kell, nem igazán vagyok itt járatos, csak regisztráltam, kérdeztem.

Az előbbit pedig azért írtam, hogy ne menjenek el ilyen irányba a válaszok, mert nem ezzel van a problémám. Ettől függetlenül tudom, hogy mire írtad, amit írtál és köszönöm, ezek is hasznos információk voltak. Mindjárt adok is rá pontot, ha rájövök hogy kell :)

2009. márc. 12. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
A urológiai szakrendelés beutaló nélkül felkereshető, a műtét természetesen TB finanszírozott, azaz a számodra - a hálapénzt leszémítva - ingyenes. Ha normális urológust keresel, abban is tudok segíteni, keress meg e-mailben.
2009. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp először az orvost kérdezd meg, mert ha már ennyit vártál, akkor sajnos erős a gyanúm, hogy nem lesz olyan egyszerű a dolog...
2009. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!