Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor nem tudom lehuzni...

Merevedéskor nem tudom lehuzni a bört a péniszemröl de viszont nyugalmi álapotban igen. Esetleg valami megoldás? Eléggé tehetetlen vagyok. (FONTOS)

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan problémám van hogy amikor " Lankadt" álapotban van a péniszem akkor a bört róla letudom huzni teljesen. De amikor merev akkor viszont nem. Mi a teendő ilyen esetbe? Esetleg valaki tudna segiteni? Mert eléggé önbizalom nélkül vagyok meg félek is hátha rosszat jelent : / Kérlek segitsetek nekem!
2011. jún. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ez fitymaszűkület. Fordulj vele orvoshoz! Ha a körülmetélést javasolja fordulj el, és menj ki.
2011. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Szükületed van,kádban,forró vízben rendszeres húzogatással,persze nem durván lazulhat a bőr.Ez otthoni módszer


Urologushoz kiskorú is elmehet egyedül vizsgálatra,de fityma plasztikával is tud segíteni a doki,körülmetélteni ne hagyd magad,ha elmennél orvoshoz akkor kérd meg mindent mondjon el részletesen,mert te nem szeretnéd magad metéltetni.Persze előszőr csak megvizsgálna és utána javaslatot tenne a kezelésedre.De ha ragaszkodnak,vagy erőltetné a metélést,akkor célszerű másik orvos véleményét is kikérni.

2011. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Vannak egyéb módszerek (bemetszés, plasztika, részleges metélés) így nem kell a teljes metélés, aki ajánlja, azt tényleg hagyd ott.

Nekem pl megcsinálták és nagyon gáz.

Van civilizált gyógymód, én írtam most hármat, aki ezeket megoldja, ahhoz menj.

Vigyázz magadra!

2011. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az otthoni módszert kiprobálom
2011. júl. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!