Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heresérv lehet szerintetek?...

Heresérv lehet szerintetek? Meddig tudom még húzni a műtétet?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és egyszer már műtöttek lágyéksérv miatt jobb oldalon és most a balon is van már pár éve.A gondom az hogy lehúzódott a herémhez de nem mindig van ott.Ez már heresérvnek számít ? A műtét különbözik valamiben mint a lágyéksérv műtét ? Most mennék ki külföldre apukámmal dolgozni és remélem ebből nem lesz baj hogy csak 2-3 hónap után fogom megműttetni
2011. júl. 1. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még mindig lágyéksérv. De ha lehet ne nagyon végezz olyan munkát ahol emelgetni kell. Nem árt ha használsz sérvkötőt. De mit csináltál, hogy ilyen fiatalon ez már a második? Ennyire megerőltetted magadat vagy örökletesen gyengébbek a szöveteid?
2011. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :) Sokat segítettél. Kisebb koromban sokat emelgettem,ugrálgattam össze vissza mint egy majom,de inkább öröklődés mert a fater is 2x volt műtve ez miatt.
2011. júl. 7. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a genetika. De akkor se végezz megerőltető munkákat, mert akkor legalább kitolhatod, vagy akár meg is előzheted hogy megint kialakuljon egy újabb. Hasizom gyakorlatokat se nagyon végezz, legfeljebb laza, könnyed sportokat, de azt sem versenyszerűen. A legjobb a tempós séta, arra bármikor van mód. Vigyázz magadra, nagyon fiatal vagy még, hogy ilyenektől szenvedj.
2011. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!