Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb mellemben lévő fájdalma...

A jobb mellemben lévő fájdalmad, érzékeny csomót, hogyan lehet eltűntetni? Vlami kenőcs? NAGYON NAGY BAJBAN VAGYOK! (sportolás akadályozása miatt) (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés
A jobb mellembe van 1 csomó, ami miatt 2xnagyobb a jobb mellem. Elmentem orvoshoz, azt mondta normális, és idővel el fog múlni! DE az a gond, hogy egyrészt iszonyatosan zavar (főleg mert nyár van, strand, stb.), másrészt meg rendszeresen (heti 5 edzés + 1 meccs) focizok, és nem tudom egyszerűen levenni mellkassal a labdát, mert megőrülök, úgy fáj. Alapember vagyok a csapatban, és már hónapok óta nem tudok normálisan edzeni, és nem nyújtok 100%-os formát! Az orvos azt mondta, hogy még évek is lehetnek, hogy elmúljon! Mit csináljak, van valami kenőcs, vagy valami, amivel hamarabb eltűnik?? PLS SEGÍTSEN AKI TUD, NAGY BAJBAN VAGYOK!!!! Előre köszönöm!
2011. aug. 1. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Éjjelre tegyél rá svédcseppes vizesruhát. Ha megszárad és felébredsz éjjel újból vizezd be, de akkor már sima vízzel. Elég maró hatású a svédcsepp.
2011. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez mennyire hatásos?
2011. aug. 1. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hormonális eredetű,semmit nem tudsz tenni ellene,ennek magától kell elmúlnia.Az öcsémnek is volt,de kevesebb mint 1 hónap alatt elrendeződött az ügy
2011. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekm már 8-9 hónapja van, és nem tudok sportolni tőle!:@
2011. aug. 3. 22:26
 5/6 anonim válasza:
Keress rá a neten: gynecomastia!
2011. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért van, mert megütötte a labda?
2011. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!