Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férjem szeretné elköttetni...

Férjem szeretné elköttetni magát. Valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 01:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtad ide, miért. De, így, ennyiből ez a véleményem: Ez nagyon nagy lépés egy pasitól. Szóval, szerintem azért akarja, hogy bárhol, bármikor, bárkivel nyugodtan... Bocs..
2011. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
21%
Nem normális.
2011. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Nő létemre azt mondom hogy ha lesz max 3 gyerekem utána elköttetném magam. Mert 100% hogy 3 gyereknél több nem kéne. De ha férfi lennék, az olyan lenne szerintem mintha magát a farkamat vágnák le, azért a férfiaknak csak az a "dolguk" hogy utód nemzés, faj fenntartás stb. És a férfiaknak lehet több nőtől több gyerekük is. De egy nő pár szülés után ugy sem vállal már be többet.


Szerintem ez nagyon nagy dolog egy pasitól, de én nem tenném meg.


25/N

2011. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%

Én sem tenném meg.

Nem tudjuk az indokot, semmi konkrétat nem írtál, de ha megbeszéltétek h ez így jó mindkettőtöknek és gyereket sem szeretnél már tőle akkor ok.

2011. aug. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
Ez felétek népszokás?
2011. aug. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%

Jo lenne tudni a hatteret, hogy van-e gyereketek, hany, hany evesek vagytok.


Engem ugyan nem zavar. Mindenki azt csinal, amit jonak lat, csak nehogy kesobb megbanja. En ilyen visszafordithatatlan beavatkozasokat nem preferalok, 40 eves kor elott nem is vegeztetnem el. Meg nem lehet tudni. Lehet, hogy par ev mulva akartok meg 1 gyereket vagy akarmi. Ferfinek 50 evesen is lehet gyereke. Ha norol szolna a kerdes, azt mondanam, hogy mas helyzet, mert 45 evesen mar nagy kockazat szulni.

2011. aug. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%

azt gondolja át, hogy valszeg nem visszafordítható a dolog


tehát előtte sperma fagyiba

2011. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1-2 gyereketek van, szerintem nem érdemes egy szinte majdnem biztosan visszafordíthatatlan lépésre rászánnia magát.

Azonban ha már van min. 3, akkor jó ötlet, hiszen ha eddig gumival védekeztetek, nem kell ezután majd felhúzni.

Ha meg tablettával, biztonságban érezheti magát ezután.

Nem fog stresszelni, hogy szeded-e rendesen.

2011. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,de én egy olyan embertöl szeretnék választ aki már túl van ezen és esetleg tanácsot tudna adni.Amugy 2 nagy gyerekünk van,negyvenesek vagyunk és nem szeretnénk több gyereket.
2011. aug. 8. 07:14
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akikre pozitívan hat a tudat, hogy senkit nem ejthet teherbe, büntetlenül akár félre is dughat... Aztán az is lehet hogy a nőt akarja a fogamzásgátlótól megkímélni. Minden tiszteletem ezeké a férfiaké.
2011. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!