Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy gyogyitjàk a fityma...

Hogy gyogyitjàk a fityma letapadàst?

Figyelt kérdés
Van hàzi praktika? Majd ha oda kerülök(18 évesen sztem) akadàlyozna a nemi életbe? 14/F
2011. aug. 19. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
öcsémnek kamillás vattával kellett mosogatni, meg húzkodni fürdéskor.
2011. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gondolj bele majd ha szex közben leválik! és vérzik mint az állat .menny vele urológushoz ,ezt 3éves korban kezelik!
2011. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Orvos fogja lerántani róla, menj el szépen, valamelyik szülőddel. Ne várj 18 éves korodig, mert a bőr alatt fertőződsz
2011. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Hali!


Mesélek neked egy sztorit. Okulj belőle, Pajtás! :-o



>>>>>

Volt úgy egy éve itt egy kissrác 12 éves. Segítséget kért, és nagyon félt. MSN-en sikerült nagyon lassan, ill. fokozatosan kiépítenem a bizalmat vele akkor merte nekem is nagyon szégyenkezve elmondani, hogy mi a pontos szitu: Folyamatosan le volt neki tapadva a kukiján a bőr.


Előzményképpen egy 18 éves srác is felvette tavaly a kapcsolatot velem, neki már ez nem volt problémája, mert rákényszerült, hogy körülmetéltesse magát. Amivel megkeresett az sokkal másabb probléma volt, azonban elmesélte a kálváriáját a sorozatos visszatapadásokról, éa hogy hogyan vezetett az útja a TKM-felé. (Teljes KörülMetélés)


Megkértem, hogy segítsen ő is meggyőzni a kisfiút, merje elmondani ezt az anyjának.


Nem könnyen, de sikerült végül az anyját meggyőznie, hogy valóban baja van, így elvitte őt a gyermek-urológiára, ahol feltépték neki, ezzel megmentettük a későbbi szövődményektől.

<<<<<


Ha 18 éves korodig vársz, magaddal cseszel ki, és egy körülmetélés egy ilyen esetben sokkal szükségtelenebb és fájdalmasabb, mint egy 1xű letapadás feltépése.


Elmész a dokihoz, ő meg fogja vizsgálni, kapsz majd egy pici, alig érez7ő szurit ami elzsibbasztja a fitymádat és a makkodat ott... majd egy picike kis pálcikaszerűséget (ún. "gombos szondát") vezet a fitymád és a makkod közé kenőcsös véggel... és elválasztja a két felszínt. Ezután bevezet egy csipeszszerű műszert, amelynek a vége olyan, mint egy olló fogója... (ez egy érfogó..) ezt nyitogatja széjjel ezzel választja ketté a letapadt rétegeket körkörösen. Ez alatt te SEMMIT nem érzel majd.


A feltépés így zajlik.

A beavatkozás után teljesen hátra fog jönni a fitymád, amit azonban még napokig kamillában kell fürdetned utána, ill. kenned TETRAN-nal vagy PHLOGOSAM kenőccsel az esetleges utógyulladás miatt.



Az időd állandó, amit leélsz.

AZT AZONBAN TE DÖNTÖD EL, hogy gátlásosan és félősen TÖKÖLSZ MÉG 18-IG, VAGY MEGOLDOD MOST A BAJOD 14 ÉVESEN, ÉS BOLDOGAN VÁROD A 18-AT, ÉS BÁTRAN MERED KERGETNI A CSAJOKAT!??? :-O


Üdv: EE

2011. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

>...

PS: És ami még nagyon fontos...

HA HÁTRAJÖTT A FITYMÁD,... HÚZOGATNI, NYÚJTANI NAPONTA TÖBBSZÖR IS,... ÉS KENNI NEOGRANORMONNAL/Körömvirággal!


Üdv: EE

2011. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
93%

Engem anno körülmetéltek. Sok dolgot olvastam róla, igazából annyi volt a bajom hogy a fitymámat nem tudtam egyáltalán hátrahúzni se kamillatea se semmi ilyesmi nem segített, orvos sem tudta, azt mondták TKM (ahogy te mondod ) a megoldás. Akkor utánaolvastam, volt jó is, rossz is, kicsit divatmajom voltam és úgy döntöttem belemegyek, aztán vagy jól összejön vagy nem :D Nekem jól sikerült. Azóta megszűntek az ilyen jellegű problémáim, lányok inkább pozitívan jelezték vissza hogy így gusztusosabb mint a KM-ésben nem részesült társaimé, de ez a része nem érdekel, nyilván ízlések és pofonok. Meg ha szeretitek egymást nem ezen fog senki problémázni akár KM-ve vagy, akár nem. Személy szerint azért jön be jobban aminek úgy van is jelentősége h a továbbiakban nem lesz ilyen jellegű problémám (remélem :) ) és szexben sokkal tovább bírom mint korábban hiszen a makk kevésbé érzékeny, így mondhatni bármilyen nőnek jobb társa tudok lenni. Ja és tisztítással már nem kell igazából törődni, jó nyilván ez nem nagy szempont mert ha vlki igényes magára akkor nem jelent neki gondot max néha elfelejti. Ja ezen felül soha nincs kellemetlen szaga mint ahogy anno volt néha a fityma és a makk között termelődő franctudjamitől :D Ja és állítólag jobb érzés bekapni erről nem nyilatkozom.

DE!!!

Az igazság kedvéért: Hallottam nem egy emberről aki maszturbálni se tud rendesen KM-t farokkal, félős lett a nőknél, elcseszték a műtétjét folyamatosan pörsenések vannak a makkján, és sorolhatnám. Szerencsére nálam ezek nem jelentkeztek. Szerencsém volt, így jól jártam. Ez ilyen játék.

U.i.: azért írtam le mert ilyen tünetekkel lehet hogy javasolni fogja az orvosod. Ez lehet azért mert tényleg szükséged van rá de lehet hogy csak gyorsan végezni akar veled és ez így kényelmes. Gondold át amiket leírtam és az alapján dönts! Ja és persze EE gondolatait is a figyelmedbe ajánlom!

F/22

2011. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a valaszokat. De nem olyan nagy a baj hogy az egesz fityma le van tapadva, csak eggyik felol jobban feljon egy kicsivel mint a masik felol, ez annyira komoly?

Felek mert a szuleim jol vannak az orvosokkal es ha az orvos javasolja a TKM-et akkor sztem nem halgatnak ram:S

Meg johet nehany valasz:(

2011. aug. 23. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali ismét!



Erről a kissrácról meséltem a fenti hosszúmban [tegnap, 00:08],...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


"Felek mert a szuleim jol vannak az orvosokkal es ha az orvos javasolja a TKM-et akkor sztem nem halgatnak ram:S"

__ Nem tudom, milyen emberek a szüleid, nem is ismerem őket, ahogy téged sem. Azt sem tudom, milyen a kapcsolatotok egymással, azonban amitől te félsz, elég légbőlkapottnak tűnik, és ha te kötöd az ebet a karóhoz, hogy "márpedig nem akarom ezt vagy azt!", akkor nem hiszem, hogy szándékosan kitolnának veled, és akaratod ellenére tennének meg olyan dolgot, amivel aztán örök haragvást váltanának ki belőled esetlegesen hátralévő életetekre nézve.

Le7, hogy a szüleid ismernek pár jó dokit, de WZ A TE TESTED, és TE RENDELKEZEL VELE. A szüleid mégha alá is írnának vmi beleegyezést műtétről, ha abba te nem egyezel bele, nem vagy köteles felfeküdni a műtőasztalra, ill. jogodban állna hatósági segítséget kérned, ha ez a szitu állna fenn, de maradjunk annyiban, hogy a félelemek a legtöbb esetben félelemre, nem pedig valós alapokra épülnek.



Itt találsz még pár kérdést (egy ezirányú KÉRDÉSSORT) a témával kapcsolatban.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

___ [2010-08-07 17:13]

Ha kitöltenéd, >>privátban küldd el válaszaidat, emellett linkeld be ezt a topikot is, hogy tudjam, hol beszéltünk!? Ok?



Fel a fejjel, ÉS NEM FÉLNI KELL, HANEM LÉPNI! :-D


Üdv: EE

2011. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igaz, rendesek a szuleim es jo a kapcsolatuk velem:)

Szerintem se raknak oda hogy meteltessem korul magam, csak felelembol gondolom sztem:(

2011. aug. 25. 11:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Vegig olvastam a topikat amiket belinkeltel EE, de nekem nincs ilyen problemam, mert en mindig mosom. Mindennap felhuzom. Meik kerdesekre is valaszoljak? Sajnos nem tudom, olyan sok van.
2011. aug. 25. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!