Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátommal nagyon régóta...

Barátommal nagyon régóta együtt vagyunk. Az utóbbi két alkalomkor nem volt gond a megmerevedéssel, de szeretkezés közben egyszer csak nyugalmi állapotba került a pénisze. Akár hányszor próbáltuk újra, mindig ez történt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Huzamosabb ideje vagyunk együtt, sosem fordult még ilyen elő. Azt mondja, hogyha csak meglát, vagy egy kicsit simogatom, már merev lesz a hímvesszője. De valahogy szex közben mégis "lelankad"... Azt mondja vannak gondjai, mármint olyanok, amiken gondolkozik nagyon sokat, és nem tud összpontosítani... Emiatt tényleg előfordulhat, vagy velem van a baj? :(
2011. szept. 5. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen lány vagyok, a félreértések elkerülése végett... Azért ide írtam, hátha tudnak segíteni férfitársak. :)
2011. szept. 5. 20:05
 2/5 anonim válasza:
100%
A barátod nagyon stresszel valami miatt! Sajnos nekem is volt ilyesmi gondom... emúlik! Faggasd ki h mi a baja beszélgess vele, nyugtasd meg! rengeteget fog számítani! az ágyban meg amíg "helyrejön" legyél odaadóbb egy csöpnyit! :) remélem segít a válaszom! F/20
2011. szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat segített! Köszönöm szépen!:)
2011. szept. 6. 05:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ne stresszeljetek ezen


tudom nem könnyű, de ő amúgy is fog ezen

te ne tetézd ezt!


mond meg neki, hogy semmi baj, nyugodjon meg, lehet csinálni sok minden mást is, puha pénisszel is ami kellemes


ha nyomasztja valami, ha fáradt ez simán előfordulhat


a legrosszabb az egészben, hogy akármennyire is mondja, hogy nem, ő is el kezd stresszelni, hogy jaj nem fog felállni, jaj össze fog esni, jaj nem foogk tudni elmenni, jaj elöbb megyek el mint a csaj, stb


ez mindenkivel előfordul


egy időben alig jön össze valami, rá pár napra pedig csak váltogatjátok a pózokat, és végigszexelitek a hétvégét :)

2011. szept. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És tényleg így lett! Köszönöm! :)
2011. szept. 12. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!