Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hámlik a farkam?

Mitől hámlik a farkam?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy a farkam töve hámlik és tegnap észre vettem egy pattanás szerű dolgot rajta, amit ha megnyomok egy kicsit akkor fáj. Mi lehet ez?

Még szűz vagyok.

17f


2011. szept. 25. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Kidörzsölte vmi, kenjél rá testápolót, szerintem.
2011. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van az ismerőseid között cukorbeteg nézess egy vércukor szintet mert cukorbetegséged is lehet. Ha nem akkor irány a doki általában gombás fertőzés áll a háttérben.Canassten kenőcs nem csak nőknek jó!
2011. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 screendfd válasza:

Imádom a sok okos válaszadót a testápolójával... :)

A hámlás nagy valószínűséggel gomba. Bőrgyógyászat vagy ha nem múlik STD centrum, ők a legprofibbak.

2011. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na de jó most mutogathatom a ennek-annak a farkamat... de hogy lehet gomba ha esélytelen hogy mástól kaptam el? ez csak úgy magától kialakul?
2011. szept. 25. 22:30
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és mi van az úszásórákkal? csak mert kedden lesz és akkor most nem lenne célszerű belemenni a vízbe, nem? vagy nyugodtan úszkálhatok?
2011. szept. 25. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Uszika helyett inkább orvos!!!
2011. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elmúlt a hámlás... elfelejtettem leírni hogy pár napja önkielégítést végeztem, és a végére kicsit kiszáradt a kezem, és fájt a farkam pont ott ahol hámlott... lehetett ettől is a hámlás?
2011. szept. 26. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
igen!
2011. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a makkom hámlik, de az a körülmetélés miatt száradt ki, mert fedetlen, a pénisz töve már nem száradhatna ki... én azért megnézetném orvossal, egy jó bőrgyógyásszal...!
2011. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 screendfd válasza:

Úszás óráktól pl lehet a gomba.

Igen, bizony, jól mondod, a bőrgyógyász néninek-bácsinak meg kell mutatnod a farkad, ne aggódj aznap te leszel a 157., nagyon nem fognak csodálkozni rajta.

A gomba egyébként ilyen, jön-megy, ha újra hámlik mindenképp menj el dokihoz és ne aggódj max egy krémet kapsz rá, ennyi.

2011. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!