Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkület milyen...

A fitymaszűkület milyen mértékben gátolhatja a pénisz növekedését?

Figyelt kérdés

Nem rég műtöttek és adtak egy tájékoztatót még a műtét előtt,ami leírja mi is ez a fitymaszűkület és,hogy milyen hatásai lehetnek.Azt olvastam többek között,hogy gátolhatja a pénisz növekedését.

Így most megválaszoltam a kérdésem, de alátámasztást szeretnék, illetve még az kérdezném meg,hogy a műtét után növésnek indulhat e?

Természetesen nem azt gondolom,hogy mint egy virág majd 10 centit nőni fog, hanem, hogy van e remény bármiféle növekedésre?Merev állapotban 12 cm hosszú, tény,hogy van kisebb is, de ez sem egy monstrum.

16 éves vagyok.


2011. okt. 4. 16:01
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
A 12 cm teljesen rendben van, és még az életkorodból adódóan is nőni fog, ahogy te magad is valószínűleg.
2011. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a választ!


Egyébként a műtét előtt olyan volt merev állapotban mintha kiakarna "törni" a makk a bőr alól, már-már fájt is néha és nekem az a véleményem,hogy gátolta a növekedését a szűkület (születésem óta van) de ugye én ezt nem tudhatom.Az sem biztos,hogy ettől volt,ezek csak az én feltételezéseim,lehet,hogy hülyeség.

2011. okt. 4. 16:13
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
52%
Ne aggódjál, minden rendben lesz. Még nagyon fiatal vagy, a fiúk 21 éves koruk körül fejezik be a növekedést, bőven van időd. Nekem két nagy fiam van (19 és 21 éves), tudom miről beszélek:)
2011. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

A fityma védi a makkot, kár volt megválni tőle, inkább gyógyítani kellett volna... :(

Én simán örülnék, ha 12 centi lenne a péniszem és lenne rajta legalább bőr :(

2011. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem metéltek,van rajta bőr, krémekkel nem ehetett volna kezelni,legalább is nem sok értelme lett volna.
2011. okt. 6. 23:11
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
A fitymaszűkületet nem lehet "gyógyítani", és a műtét nem a körülmetélést jelenti. A fityma bőrét haránt irányba bemetszik, a redőket kinyújtva újra összevarrják, így valamivel rövidebb, de bővebb fitymát kap a páciens. A mindennapi életben semmi hátrányát nem érzi. (az én gyerekemnek is volt, igaz őt pár hónaposan megműtötték)
2011. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, az egy szerencsés eset. Sajnos a legtöbbünknek, akinek ilyen gondja van, lecsonkolják a fitymáját, aztán mehet haza a fenébe, csak kárt okozni tud sok barbár orvos
2011. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Hali!


Én nem értek egyet azzal, amit állítasz, meg is mdom, miért!?


Láttam már olyan méretű fitymaszűkületest is, akinek a pénisze méretre elég nagy volt a makkja mégis befedte teljesen merev állapotban és a fityma bőre vastag volt rajta. Na most akkor ez így hogy le7ne le7séges?


A pénisz mérete genetikailag van beállítva nálunk, férfiaknál, amely az idők során utódnemzedékről-utódnemzedékre mutálódik, átalakul. A pénisz a serdülőkortól kezdődően a rendszeres erekciótól rendszerint megduzzad, a barlangos testek vége meg ugye a makk, az meg tágulni próbál, feszíti a fitymát és a makkot. A makk meg erősebb mint egy bőrdarabka, így utóbbit az előbbi nyújtja, tágítja kifelé. Ezért is marad olykor egy-egy makacs szűkület esetén rajta a fityma a makkon MÉG MEREV ÁLLAPOTBAN IS!



Egyébként az nem derült ki kifejtésedből, hogy MIVEL műtöttek nemrég? Mikor műtöttek?

(Amit írsz, komolyan mdom,... "rébuszos", nem áll össze a tiszta kép arról, amit tudtál, és amit a műtét előtt megtudtál és amit most tudsz, vmint hogy most akkor neked még mindig fitymaszűkületed van a műtét ellenére, vagy azt oldották meg, de akkor meg miért most teszed fel ezt a kérdést, miért nem előtte? Pedig úgy glom, elég értelmes emberek vagyunk...)


Üdv: EE

2011. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!