Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválás után a péniszemen...

Borotválás után a péniszemen piros gyulladások lesznek a szőrszállak helyén. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Féléve borotválok és hiába teszek rá utánna arcszeszt hogy ne gyulladjon be, még is ilyen piros pöttyök jönnek ki rajta. Miért? Hogy csináljam hogy szép legyen és ne jelenjenek meg ezek?
2008. márc. 20. 12:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Hát nekem a barátnőm fodrász és ő borotválja nekem. De nem 1szer használatossal hanem a régiféle borotvával. A neugraormon nekem használt ,de lehet neked nincs rendesen kiborotválva a szőr és az alsód dörzsili ki amikor járkálsz mert beleakad a szőr. De ha akarod kölcsönadom a csajt. :) csak vicc volt!
2008. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

nekem az segített, hogy a borotvát minden használat előtt és után steriliummal fertőtlenítem majd borotválkozás után a bőrömre bőrnyugtatót kenek, valami aloe tartalmút. pl a dm-nek van egy nagyon jó saját márkás temréke

L/25

2009. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

ha elfertőződik biztos h a saját borotvád használod?

2. alkalom után cseréled a borotvát vagy a pengét?

az életlen borotva tépi a szőrt ami felsérti a szőrtüszőket amelyek elfertőződhetnek

én a minden 2. alkalom után borotvát cserélek vagy ha nincs borotva akkor hagyom, de életlennel nem állok neki.

Miután leborotváltam van ilyen nivea for men borotválkozás utáni tej ami nyugtatja a bőrt és nem marja

remélem hasznos :)

sok sikert

2011. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!