Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak a hímvesszőmön...

Miért vannak a hímvesszőmön piros pöttyök szex után?

Figyelt kérdés
barátnőmmel gumival csináltuk. azután néha észrevettem apró piros pöttyöket a makk részen. azt hittem hogy a gumi miatt van, és allergiás vagyok rá. nemrég kielégített kézzel is és az ejakuláció után megint megjelentek rajtam ezek a foltok. ez mitől lehet?
2007. júl. 23. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges egy enyhébb fertőzés. Keressetek fele gy orvost, mert valószínű, hogy mindketten gyógyszeres (tablettás, krémes...) kezelést fogtok kapni. Azért mindketten, mert ha egyikőtöket kezelik, a másik visszafertőzheti a már egészséges partnerét. Bizonyos betegségeket lehet úgy is hordozni és továbbadni, hogy az egyén tünetmentes, tehát ha a párodnak látszólag nincs semmi baja, attól még lehet "hordozó", akitől folyton visszafertőződsz. Ezek a betegségek nem feltétlenül nemi érintkezéssel kerülhetnek a szervezetünkbe (tehát általában szó sincs "megcsalásról", lehetséges egy fürdőlátogatás, egy közös wc használata vagy hasonló ok miatt is a fertőződés.
2007. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen probléma, de nekem is voltak tüneteim (viszketés). Erre a nőgyógyász megvizsgált, de nem mutatott ki a vizsgálat fertőzést.A dokim felírt "biztos, ami biztos alapon" egy 10 napos kúrát ( hüvelygolyó), 4 napig "szedtem" és közben szeretkeztünk a párommal. Úgy tűnik megszűntek a tünetei, szerintem sikerült őt is fertőtleníteni. Szóval a barátnődet fogd kézen, menjetek el a nőgyógyász(á)hoz, és mondja el neki a panaszaidat.Szerintem tud segíteni.
2007. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Együtt a NŐGYÓGYÁSZHOZ
2007. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
azok a kis piros pöttyök nem feltétlenül fertőzés jelei,hanem lehet csak a hajszálereknek megerőltetés volt a dolog és akkor szokta piros pöttyökkel kiütni a makkot,de ez elmúlik
2008. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a kerdezotol szertnem kerdezni hogy hogyan oldottak meg a prolemat?miert jottek ki a pottyok es milyen kezelessel sikerult meggyogyulni?
2009. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!