Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Anabolikus szteroid?

Anabolikus szteroid?

Figyelt kérdés
22 eves testepites hobby szinten nyomom 2 eve, nekifogtam/fognek szteroid kuranak napi adag 30mg lenne 1 heten 5x. Danabol-rol lenne szo. Aki hasznalta is v hasonlo valamit tudna-e mondani ? :) me sokan mondanak negativot de nem is hasznaltak. mi a mellekhatasa? talan nemiszervre kihat-e ? 1-2 honapos kurarol lenne szo. koszonom a valaszokat elore is
2011. nov. 26. 14:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
48%
annyi f*szsagot osszeirtok itt hogy az mar faj ,fogalmatok sincs a szerekrol ,individualis eseterkbol indultok ki , es egylapon elitititek az osszes szteroidot ,egyaltalan nem vagytok tisztaban a temaval
2011. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%

Lány vagyok, ne gyertek már elő avval, hogy a lányoknak tetszenek a kigyúrt pasik, ritka az a lány akinél ez bejön.

Most erre majd azt mondják azok, akik kigyúrtak, hogy ők ismernek, mert persze, hogy vannak, de mint már írtam ez az átlagnépességre nézve, ritka.

2013. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
94%

Ritka az a lány akinek bejönnek az izmos srácok, istenem ezen de jót nevettem xdxd

Mi lesz a következő?A fiúk utálják a jó seggű, jó mellű lányokat? xdxd

2016. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!