Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi műtét után...

Fitymaszűkületi műtét után mennyi idő után kezd el szebb lenni?

Figyelt kérdés

2 napja műtöttek és az érdekelne,hogy mennyi idő múlva lesz szép/szebb amikor már hasonlít is egy egészséges péniszre?Mert most elég csúnya, mondta is az orvos,nem ez nem lep meg, csak az érdekelne,hogy mikor lesz jobb?

A varratok pedig 2 hét után kihullanak?


2011. dec. 9. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány hét alatt sokat alakul, de a használat is formálja. Nincs két egyforma eset, szóval nehéz általános tanácsot adni. A varratok közül néhány darab elég későn esett ki magától (1,5 hónap), de talán ha valaki kiszedi x hét után az (addigra) darabokat, akkor gyorsabb.


Te vagy az aki itt a GYIK-en kérdeztél korábban, hogy megcsináld-e? :)

2011. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, nekem kb. 3 hete féket metszettek, amikor 3 nap múlva hátrahúztam a bőrt, hogy megnézzem hát majdnem lepetéztem mert olyan volt mint a kötözött sonka és be is volt dagadva de most már elég szépen néz ki meg vagyok vele elégedve. Nekem még most is bent van a legtöbb varrat, azt mondta doki, hogy kiszedi jövő héten a maradékot.
2011. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Vajon mit értett az első azon, hogy "a használat is formálja"? (nő)
2011. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

OFF: Ilyen önmagában továbbra SINCS hogy "fitymaszűkületi műtét". EZ EGY GYÜJTŐFOGALOM!


Kedves Kérdező!

Tessék megnevezni, mire gondolsz ezen belül,... (Fékátvágás? Bemetszés? Részleges/Teljes KörülMetélés?) ...mert ahogy azt idefent olvasni lehetett több topikban is, mindegyiknek más a regenerálódási ideje, függően a beavatkozás mértékétől, és súlyától! Mert a sok hülyegyerek felkapta az egy-kétvalaki hozzánemértő által közzétett hülyeséget, aztán jönnek kifelé az értelmetlenségek. Pontosíts azon, mire vagy kíváncsi, és egy életkor sem lenne érdektelen...

2011. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom, az emberek zöme előszeretettel használja a piros kezecskét, de nem hiszem, hogy a zöme tudná, miért is pontozza le az embert.

Vagy mindenki ennyire unatkozik, emberek?


Valóban nincs olyan, hogy fitymaszűkületi műtét! A kérdező meg tanuljon meg pontosan fogalmazni. Akkor majd talán kap értelmes választ is...

2011. dec. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!