Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miskolcon melyik a legjobb...

Miskolcon melyik a legjobb nemi beteg szakrendelő?

Figyelt kérdés

üdv.

egy jó ideje, fáj kimondani, de valószínű a makkomon vmiféle fertőzés van. kenegettem már sokmindennel, több mint 2 hete voltam az SZTK-ba szakrendelésen ahol gombaölő krémet meg vmiféle gyógyszert írtak fel. (mintha nem is figyeltek volna arra, mikor elmondtam, hogy már nem egyféle krémet próbáltam, többek közt azt is amit felírt)


Kenegetem 2,5 hete kb de semmi változás. Egyébként Pimafucort a krém neve a gyógyszer pedig Dermyc amiből mindössze 4 szemet kaptam.


Több online fórumon is utánaolvastam a dolognak, mindenhol azt írják, hogy szemrevételezéssel csak találgatni lehet. Mintavétellel viszont megtudják állapítani a pontos problémát.


Hát mikor ezt felvetettem a dokinál, kb kinevetett, hogy ilyen nincs, ilyet nem is lehet csinálni.


Ezért szeretnék elmenni valami olyan helyre ahol igenis ezt csinálnák és nem csak annyit mondanának h "jah ez gombás fertőzés 2 hét és elmúlik csak kenegesse" ...


Ha fizetni kell érte az se baj, csak kapjak normális kezelést.


Üdv.


2011. dec. 18. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem is lehet csinálni?

Akkor verd az asztalt. Bőr és nemibetegondozókban rutineljárás kell legyen, hogy mintát vesznek és elküldik laborba. TB alapon is.


Mondjuk a doki nekem is szemre megmondta, mi a diagnózis (Lichen ruber planus, ami egy nem pontosan ismert eredetű, nem fertőző gyulladásos folyamat), de azért mindenképpen vett kenetet a makkom felszínéről + plusz STD szűrés vizeletmintából + egy vérvételes labor.


Mondjuk lehet több idő kell míg hat a szer, mert a Canestenre is azt írják, hogy férfiaknak legalább egy hónapig kell kenni.


A kérdésre sajnos érdemben nem tudok válaszolni, mert nem vagyok miskolci. TB alapon úgyis csak egy helyen látnak el, ha magándokihoz mész, az meg annyi vizsgálatra küld el, amennyit csak akarsz, hiszen te fizeted.

2011. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!