Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Haverom fülpiszkát nyom a...

Haverom fülpiszkát nyom a fütyijébe kicsit megforgatja és azt mondta ezt dokik is szokták csinálni meg csináljam meg de nem merem nem lesz bajom tőle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező még valmait,semmiképp nem csináld,sőt beszélgess el vele a veszélyeiről a dolognak,velem kiskoromba történt,na nincs valmai jól rögzítva a vatta a fülpiszkálóra ,leválhat a vatta fej,akkor meg bajban lesz,nekem 7-8 éves koromban a fülemből kellett kibányászni a vatta darabkát,mert fülcucáláskor valahogy bennt maradt,nem volt az sem könnyű éppen.


Meg az orvos steril,orvosi kesztűlyben és steril fülcuccával végzi a műveletet,csak indokolt esetben,hogy a fertőzést messziről elkerülje.

2011. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

na csináld

van aki csavarhúzót és egyéb dolgokat dugdos a hugycsövébe, más beleül a befőttesüvegbe, nagy az isten állatkertje


NE CSINÁLD!

2012. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
na utolsónak totál igaza van, ha benn marad a vatta a hugycsővébe, akkor aztán lesz szaladás a kórházba
2012. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megkaptam a választ csak tudatni szeretném hogy nem fogom már nézni a válaszokat amint tudom törlöm a kérdést
2012. jan. 13. 21:25
 15/15 anonim ***** válasza:
nem tudod törölni a kérdést... te nem.
2012. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!