Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől van? Mit tudok vele...

Ez mitől van? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Pár napja, csak fürdés után viszket a bal herém a lábamnál hajlatban. Csak fürdés után, akkor kimondottan erősen viszket.Reggelre semmi, utána egész nap semmi.Mitől lehet? Mit tegyek? Súlyos?
2012. jan. 5. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami irritáció lehet,ha fürdéskor akkor habfürdő,szappan valami tisztálkodásiszer okozza valószínűleg.Váltottál valami új tisztálkodásiszerre?Új szappan,új tusfürdő stb?Ha nem pirosodik ki,akkor nem súlyos,de bőrgyógyászhoz érdemes menni,ha látnál valami elváltozást,vagy a hintőpor is néha jó viszketés ellen.De jobb orvosnak megmutatni ha olyan mértékű a problémád.
2012. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, pár napja pont új tusfürdőt használok, kb azóta.

Az lehet.

2012. jan. 5. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor biztos az,hagyd abba az új temék használatát,állj vissza a régire.Néha akár az alsógatya anyag,ha nem teljesen pamut az is okozhat ilyet,én ez utóbbit tapasztaltam meg,viszkettem tőle.
2012. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!