Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladás kezelésére...

Fitymagyulladás kezelésére alkalmas, önállóan beszerezhető szer, eszköz, módszer?

Figyelt kérdés

Internetes nyomozások alapján fitymagyulladásom van (a fityma és a makk közötti rész érintésre némileg érzékeny és sárgás, híg váladék képződik ugyanitt).

Tud valaki tanácsot adni az elmulasztására? Orvoshoz menés számomra teljesen lehetetlen, ha nem probléma semmiképp nem szeretném kifejteni ennek az okait, a lényeg, hogy nem lehetséges.

Próbálkoztam recept nélküli gombaölő szerekkel (Canesten és Terbisil kenőcsök), mert olvastam, hogy gombás jellegű betegség a fitymagyulladás, lehet, hogy butaság volt ilyennel próbálkozni, de a lényeg, hogy semmi változást nem értem el velük. A tisztálkodással nincsen probléma, bőven elégszer mosom, de egyszerűen semmi nem segít, nagyon makacs a gyulladás hónapok óta kitart.

Egyáltalán nem kellemetlen a dolog, nem is érzek semmi fájdalmat miatta, de azért mindenképp szeretném kikúrálni, mert semmiképp se normális és néha elég sok sárgás folyadék termelődik, ami viszont koszolja az alsóneműt.

Tehát ha valaki tudna nekem ajánlani bármilyen módszert és/vagy recept nélküli gyógyszert fitymagyulladás kezelésére az legyen szíves megosztani velem a dolgot.

És előre is nagyon szépen kérem, hogy ne kritizáljon senki az orvosos dolog miatt, a helyzet változni úgyse fog, ha nem sikerül orvos személyes bevonása nélkül megoldást találnom, akkor marad így és reménykedek, hogy egyszer talán elmúlik. Őszintén bízom benne, hogy ez az elvileg azért nem túl ritka és nem túl súlyos egészségügyi probléma gyógyítható önállóan is.


2009. máj. 23. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

KEdves Kérdező!


Ez nem helyes dolog. Az internetes "öndiagnózis" általában téves. Semmiképpen ne kísérletezz kezelgetéssel, győzd le a félelmeidet, s keress fel orvost!


üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

helló!


kamillás lemosás, amig nem javul naponta többször is.Ha nagyon érzékeny akkor vattát mártogatsz a kamillába és erről csorgatod oda ahol fáj és érzékeny.Még van a Betadine kenőcs, nekünk ez vált be, 1ütt a kamillás lemosással.Nem lehet, h az a gond, h nem mosod meg jól a makkodat, mert érzékeny és az anyag ami összegyűlik rajta begyullad?

Remélem jobban leszel! Jobbulást

2009. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kellene fordulni!
2009. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 badbullet válasza:
Kedves kérdező, érdeklődnék hogyan sikerült meggyógyulni? neked mi vált be?
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!