Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 heresérv műtétem volt...

2 heresérv műtétem volt kiskoromban, azóta nem fejlődik a herém. Befolyásolhatja?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 3 és 5 éves koromban volt heresérv műtétem.(ugye felcsúszott az egyik herém) A herém elég kicsi, 3 cm körüli és a péniszem is csak 11-12. Egyébként magas vagyok(180cm felett) és az arc és testszőrzetem is elég fejlett. Esetleg a műtét befolyásolhatta a tesztoszteron termelésem?
2012. febr. 5. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Te össze-vissza keversz dolgokat.A heresérv az egészen más,mint a rejtett heréjűség.Közük nincs egymáshoz.És mivel megoldották,így semmi bajod nincs.Egyik sem befolyásolja a tesztoszteron termelést.15 évesen pedig normálisak a méreteid.A felnőtt átlag 14 cm alatt van.

Honnan veszed,hogy kevés a tesztoszteronszinted??Nem kopaszodsz? :-))

2012. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez csak tipp volt, mert ugye a szőr, magasság stb. teljesen rendben van, csak ez nem. És elég vékony is emellett.(3-3,5cm az átmérő)
2012. febr. 5. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:

A normál pénisz kerülete merev állapotban 12 cm.

A Tied most 10,8 cm körül van.

És mivel még gyerek vagy,ezért nőni fog 18-20 éves korodig.

Tanulság:Minden rendben van Veled!! Lehet bátran csajozni!!!

2012. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!