Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia. Van-e itt olyan...

Gynecomastia. Van-e itt olyan akinek volt Gynecomastia műtéte?

Figyelt kérdés

Ez egy férfiaknál jelentkező olyan zsírlerakódás, ami speciálisan a mellterületen alakul ki. Az ilyen, nőiesen megnagyobbodott melleknek lehetnek genetikai, hormonális okai, vagy kialakulhat különböző testépítőszerek mellékhatásaként is. Viszont egy rutin műtéti beavatkozással eltávolítható a megnagyobbodott férfi mellmirigy-állomány.

Mennyibe kerülhet egy ilyen műtét?



#műtét #gynecomastia #férfi-mellnövekedés
2012. febr. 15. 10:43
1 2
 11/12 Máté36 válasza:
Üdv. Engem két hete műtöttek. Ma szedték ki a varratokat. Két napot töltöttem a kórházban, egy hétig nem melóztam utána óvatosan. Egy nagyon jó doki műtött és a kórház is hibátlan volt. Az első este nehezen telt el mert nem mozoghattam. De az eredmény mindenért kárpótolt. Én a háziorvosnál kezdtem aztán irány a délpesti. Ott a rettentő állapotok miatt kb.10 hónap volt míg kivizsgáltak mindent,és megállapították , hogy csak"súlyfelesleg" . Ez a legkönnyebb! Aztán egy régi ismerősöm ajánlott valakit aki segített tb.re megcsináltatni.Ha szeretné valaki, tudok segíteni, de csak személyesen.
2016. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sziasztok! Én 16 múltam, de már legalább 4 éve szenvedek a Gynecomastiától. Nagyon feltűnő, nyáron pólón keresztül is látszik.. Kb mint két szarv a mellkason, szóval görnyedtebben járok, 40°C-ban is pulcsit hordok. Mindenhol azt írják, hogy 2-3 év és elmúlik,de eddig semmi. Az iskolaorvos kisebb tapizás után azt mondta, keressek fel egy orvost. Szerintetek milyen orvoshoz forduljak? Háziorvos vagy esetleg szakorvos? Vagy egyáltalán keressek fel orvost? Már nagyon el vagyok keseredve miatta.. A válaszokat előre is Köszönöm!
2018. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!