Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon ez mitől lehet? :/...

Vajon ez mitől lehet? :/ (Szexuális téma)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elég élénk a szexuális életünk...napi többszöri alkalommal leteperjük egymást..de viszont kb 3-4 nappal ezelőtt amikor orálisan csinálta nekem olyan erőből szívta h néha már egy kicsit csípett de közben jó is volt...nos azóta van valami baj a férfiasságommal...ugyanis néha egy kicsit viszket el van pirosodva,de ami a legrosszabb hogy mintha a fitymám összeszűkült volna és amikor hátra húzom fáj mert érzem hogy feszül és ha hátra van húzva akkor is olyan mintha egy befőttes gumi lenne a makkom mögött kb fél centire...valakinek valami 5let h mit kezdjek vele?Egyenlőre neogranormonnal kenegetem de nem sok sikerrel :/Előre is köszönöm a segítséget :)

2012. márc. 12. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
:S
2012. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami bakteriális,vagy gombás fertőzés.A barátnődnek is el kellene menni nőgyógyászhoz,mert nem biztos hogy ezzel az orális dologgal kezdődött.
2012. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisérd el a barátnődet a Nőgyógyászhoz és majd felírnak olyan gyógyszert ami mind a kettőtöknek jó.Sajnos a barátnődnek is muszály menni,mert oda vissza adható és egy nőnek igen kellemetlen.Ha mindenféleképpen ápolni akarod akkor Betadin krém,vagy kamillás hintőpor.
2012. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Hali!


Ez egyik sem lesz. Ez akut fitymaszűkület lesz, méghozzá hirtelen intenzív aktus hatására bekövetkező. Volt már ilyen eset itt a GyK-n, aki rám>>privizett ugyanezzel, nem is olyan rég (tavaly, 2011. november elején):


>>>

23 éves srác, messze külföldön tanul. Idézem:

"-Velem egy kedves hölgy végzet el nagyon gyorsan orálisan és éreztem is hogy auuu fáj .. bocs hogy irom meg. Elöször egy kis válladék ki alukálással kezdödöt. Mára oda juttotam egy más fél hét után hogy a fityma végén össze szükölt a bőr. Nehezezen tudom le huzni a bőrt és egy sávban körben sebesnek tünik. Hegesnek. naponta 3 xor mosakszom és a vizben nyujtom."


A srácot kétszer lefogazta egy csaj, aki elég xarul kezdte szopni, annyira, hogy az kellemetlen volt neki, és fájt, de azért hagyta, hadd csinálja. Majd másodszorra belejön... do.Ob NEM JÖTT BELE! A teste már szinte ordított, hogy hagyassa abba a csajjal, már első alkalommal is, de ő annyira aktust akart,... hát megkapta. Egy életre szólóan. d°|°b


Neki is először csak viszketett, később már -- második alkalom után -- már erősen csípett, szorított, fájt, égetett a frissen megsérült fitymája.

<<<



Láttam képeket a sérült szerszámról: Petyhüdten teljesen hátrafeszülve abszolúte szűk, heges, intenzíven szorító fitymaszűkület volt túlzás nélkül, környéke elképesztően be volt gyulladva. Nem tudom, hogy szedte hátra a srác a fitymáját, mert én azt elképzelni nem tudom, annyit tudok, hogy a látvány riasztó volt, és kapásból rávágtam neki, hogy TKM. (Teljes KörülMetélés) Iggen dúúúúrva volt! S:-O

De nem volt TB-je odakint, nem mert elmenni orvoshoz, félt, hogy a gatyája rámegy, meg mégis idegen országban... do.Ob Nem ment el orvoshoz. Alternatív megoldást akart, úgy könyörgött, hogy segítsek megoldani neki. Nem hittem volna, hogy sikerülni fog. Azt mta, mindent bevállal, csak ne kelljen orvoshoz mennie. Nem gyakran láttam srácot ennyire kétségbe esve, s ennyire mindenre elszántnak... :-o



Több órán xtül SkyPE-oltunk élő webkamerás kapcsolaton xtül, úgy vitattuk meg az esetét. Rendesen lecsextem, hogy nem hallgatott a teste ELSŐ vészkiáltásaira, hogy azonnal állítsa le a csajt! Ráadásul sokan még ma sem tudják, hogyan ápolják le a helyzetet, HA FÁJ! Mert ha elszakad a fék, sérülés éri a fitymát, felsértik, kisebesedik, nyújtják, túlfeszítik, bevérzik a makk (élénkpiros véraláfutás),... stb. AZONNAL EL KELL LÁTNI!!!

=== == = = = = = = = = = = = = = = = = = == ===

PAPSAJT- vagy KAMILLAfürdő ÉS TETRAN KENŐCS (vn)/OXYCORT SPRAY (vk!) !!!

(vn)= VényNélküli ˙ *** ˙ (vk!)= VényKöteles!

=== == = = = = = = = = = = = = = = = = = == ===


Külföldön hasonló összetevőkkel, mint mjuk az itteni TETRAN kenőcs uúgy kap6ó, csak teljesen más néven, más csomagolásban. Ővele ezt szereztettem be hatóanyag szempontjából. (Oxytetracyclin) ez egy enyhe spektrumú antibiotikumot tartalmazó kenőcs akar lenni, ráadásul elég zsíros is ahhoz, hogy megvédje a sebet a kiszáradástól, kihegesedéstől. Remek gyulladáscsökkentő! Fitymaszűkületi műtétek (Bemetszés; Plasztikák; Metélések...) után sebszél-regeneráláshoz is gyakorta ajánlom.


Ezt is használva meg a fent említett kamillában is beáztatva... (bár a papsajt jobb lenne, csak sajna nemigen ismerik az emberek, emiatt gyomnövénynek nézik, és irtják, holott nem kéne...) ...kezdte el az általam betanított fitymanyújtó-tágító gyakorlatokkal együtt megoldania a problémáját, amit úgy kb. 2 hónap alatt sikerült annyira kitágítani, hogy az akut szűkület teljesen megszűnt, és alig maradt nyoma is. Persze ehhez a szerencse ill. a szerencsés fitymabőrtípusa, vmint az alkalmazott technika, preventív előkészületek és utókezelések is aktívan hozzájárultak.



! ¤¤¤¤ !!! ¤¤¤¤ !!! ¤¤¤¤ !!! ¤¤¤¤ !

Én azt javaslom, hogy most, kapásból, AMÍG FRISS A DOLOG, KELL ELKEZDENI KEZELNI.


A serdülő tinik zöme, amint felfedezi magán, hogy szűk a fitymája, kapásból megijed, befelé ill. magába fordul, AHELYETT, HOGY AZONNAL ELKEZDENÉ KEZELNI A HELYZETET, TANÁCSOT/SEGÍTSÉGET KÉRNE VKITŐL, TÖREKEDNE MEGOLDANI A PROBLÉMÁT, ÉS NEM VÁRNÁ MEG, MÍG ROSSZABB LEX, bízva -- sok esetben hiába -- abban, hogy...

"-- ...majd úgyis az idő meggyógyítja! Úgyis később javulni fog...! do.Ob"


>>> N E M ˙ F O G !!! ˙***˙ I D Ő V E L ˙ E Z ˙ R O M L A N I ˙ F O G , ˙ N E M ˙ J A V U L N I !!! <<<

Csak sajna az emberek gyávák lesznek ált. olyankor, amikor a "férfiasságukról" van szó negatív értelemben. Ezeken a rossz beidegződéseken kellene változtatni. A szülőd azért a szülőd, hogy segítsen. A legjobb barátod meg hogyan lenne a legjobb barát, amikor még tőle sem mersz segítséget kérni, s nem mersz megbízni? A LEGJOBB BARÁTOMRA ÉN A SAJÁT ÉLETEMET RÁBÍZNÁM, S MINDENKOR, MINDENBEN SZÁMÍTOK!


Az NEM GÁZ, ha az ember mer SEGÍTSÉGET KÉRNI a bajban. Ez lenne e legtermészetesebb és leglogikusabb dolog a világon. AZ vixont már sokkal inkább GÁZ, HA NEM MER SEGÍTSÉGET KÉRNI, ÉS HAGYJA, HOGY AZ ELKESEREDETTSÉG, FÉLELEM, SZÉGYENÉRZET ELURALKODJON RAJTA, AMI MIATT A PROBLÉMA ELMÉRGED, ELSÚLYOSBODIK!



!!! HA BAJ VAN, AZONNAL KEZD EL MEGISMERNI AZ OKÁT, MAJD SZEMBENÉZNI VELE, S MEGOLDANI!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . /ez személyes tapasztalat is egyben ;-o/



_ Kérdező, te am. hány éves vagy?


_ Makkod, fitymád azelőtt mennyire volt érzékeny? És most?

_ Semmi furcsát nem éreztél orál közben? Hogyan kezdett el csípni? Mikortól és mennyire?

_ Amíg csinálta a fogai hozzáértek a fitymádhoz?

_ Mennyire hosszan csinálta ezt az ERŐS "szó szerinti" szopást?


_ Amikor vége lett, utána a fitymád hogy volt? Hogy nézett ki, mit éreztél ott lent?

_ Mennyivel utána jelentkeztek az első tüneteid és kb. milyen sorrendben alakultak ki MILYEN elváltozások, kb. mennyi időre az aktus után?

_ Heges is most a fitymád?



Várom válaszaidat! Addigis kitartás, s FEL A FEJJEL!

Üdv: EE

<<<

2012. márc. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem is tudok mit kezdeni?Mert így most nagyon fáj...Hát először kisebb szakadások keletkeztek rajta és utána alakult ki ez a fitymaszűkület....nem fáj,nem ég,nem is csíp,és váladék sem folyt belőle...csak akkor fáj amikor hátrahúzom de az nagyon!
2012. márc. 13. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali ismét!



Az oké, hogy el vagy keseredve és meg vagy ijedve, de AMÍG NEM VÁLASZOLSZ a kérdésekre, amiket feltettem, ADDIG ÉN SEM fogok tudni, s nekem sem áll módomban válaszolni a tieidre.


Az időd meg megy... mert húzod... a tüneteid még akutak... do.Ob

A #4-es számú válaszomat [@ 02:22-kor] meg TUTI, hogy nem olvastad el figyelmesen, alaposan, ÉS VÉGIG, hanem csak belenéztél a végében a nagybetűsbe, azért értelmezed így a dolgokat... do.Ob


Magadra vess, ha hagyod, hogy az elkeseredettség úrrá legyen rajtad!

Én sokmindent leírtam az éjszakai hosszúban, amit tudnod kell. Ha nem HIDEG FEJJEL, LEHŰLVE, megnyugodva olvasod el egymás után többször, végig, figyelmesen, hanem továbbra is felspannolva, riadtan, SIETŐSEN csak átfutod a szemeddel az egyes részeket, nem csodálkozom azon, amit az előzőben írtál... S:-o

Glom ez így eddig ért7ő... d°|°p



SZEDD ÖSSZE MAGAD! HIGGADJ LE ELŐBB, NYUGI! >:-o

Ha lehiggadtál, kezdd el ismét elolvasni az éjszakai hosszút, azaz a #4-est! S:-o


Üdv: EE

2012. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(Your) Time is tickin' awaay... and tic... tic... tic...


http://www.youtube.com/watch?v=1KQcRxY5ea8&feature=related

2012. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!