Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, hogy 30 éves...

Az normális, hogy 30 éves koromig nem volt egy szőr sem arcomon, csak kis pehely bajusz, most meg rendesen beindult a szakáll növekedése?

Figyelt kérdés
Ez most hogy van,hogy 30 felett kezdett nőni a szakállam rendesen?

2012. ápr. 6. 15:01
 1/5 anonim válasza:

Nem hiszem hogy már neked ki fog nőni, én fiatalabb vagyok de én se vagyok megelégedve az arcszőrömmel.


Lehet egyszer felkeresem őket, bár igazából már most is szívesen írnék nekik hogy tényleg van e szakáll pótlás


[link]


Szóval ha van pénzed szerintem megoldható, csak legyen hajad amiből tudnak elvenni...

2012. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem.....nem érted a kérdést!

..tehát,30 felett kezdett nőni az arcszőrzetem,előtte nem volt semmi!!

2012. ápr. 6. 20:24
 3/5 Diarmand ***** válasza:
Szerintem nem lesz tőle semmi bajod, valami hormon lehet a háttérben :) Vannak akik ilyenek. Emlékszem, általános iskolában már hetedikben volt egy srác, akinek olyan sűrű szakálla volt, mint a harley-s motorosoknak :) Persze nem télapós, mert ápolta :)
2012. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt nem mondom, hogy átlagos, de nincs miért aggódni. Hogy egyes nemi jellegért felelős sejtcsoportok mikor és milyen mértékben alakulnak át, az a hormonokon és a hormonok termelését fokozó vagy azoknak hatását gátló tényezők sokaságán múlhat. Ráadásul a test különböző területein ezek a folyamatok más-más időpontokban mennek végbe. 12-13 évesen is megjelenhet az arcszőrzet, az sem kóros. Én is elmúltam 30, az arcszőrzetem időben megjelent, de mellkas szőrzetem nem fejlődött ki, ez van. Amúgy meg legalább megspóroltad egy csomó borotva árát :)
2012. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,az utolsó válaszoló igen szépen fogalmazott és lehet,hogy igaza van,mert az elmúlt másfél évben kb 18 kilót híztam....lehet,hogy kicsit változott a hormon szintem ( tesztoszteron )?

Köszönöm az utolsó 2 írónak,hogy "nyugi"!!!....nem paráztam,csak furi,hogy 30 felett kezdtem szőrösödni!!!

2012. ápr. 7. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!