Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a leghatékonyabb ecsetelő...

Mi a leghatékonyabb ecsetelő vagy fagyasztó módszer, ( készítmény) amivel a pénisz szemölcsöt tudom kezelni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nikinek hívnak és farkad van ? :O
2012. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
nekem a condiline hasznalt,nem tudom már h irjak.de jóval többször ecseteltem,mint lehetett volna egy nap.a másik meg az szedj nagyon sok vitamint,immunerösitőket h ne jöjjenek többet ki.
2012. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
el kéne menni bőrgyógyászhoz, mert a szemölcs fertőző betegség, te idióta, a nőd meg nem akar méhnyakrákban meghalni
2012. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
honnan tudod h van nője?egyébként meg minden második ember hpv-s!!
2012. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"egyébként meg minden második ember hpv-s!!" úgy látom, nem véletlenül
2012. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A HPV egyszerű bőrérintkezéssel terjed.
2012. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"A HPV egyszerű bőrérintkezéssel terjed." tudjuk, de ha kezeltetnék magukat az emberek, akkor nem terjedne ennyire ;)
2012. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hallóóóó. én segítséget kértem. van szerintem ezzel elég bajom,és nem azért írtam hogy oltogassatok. a páromnak van problémája ezzel. ha méhnyakrákban halok meg az pedig az én bajom,te attól fogsz tudni aludni. köszönöm az értelmes válaszokat, a többiektől. ha nekem is problémám lehet belőle,akkor ez csak méhnyakrák formájában jelentkezhet nálam,vagy külsőleg is látható lehet,külső szemölcsökkel?
2012. ápr. 7. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet külső kocsányos szemölcs is, vagy méhnyakrák,sok alfaja van és nem mind okoz méhnyakrákot.

Ettől függetlenül én orvost javasolnék,ennek a kényes testrészen lévő problémának a megoldására.

2012. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!