Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj a péniszemmel?...

Mi lehet a baj a péniszemmel? Minden egyes aktusnál vérzik, és kb,10 másodperc után abba kell hagyni, mert fáj.

Figyelt kérdés

Már nem vagyok szűz sokszor feküdtem le a barátnőmmel és mindig hibátlanul ment,de egyszer csak érzetem egy nagy fájdalmat ott lnet és véreztem is !

Napokjig nem csináltuk,nem is húztam le a bőrt hagytam,hogy gyógyuljon. Teljesen jó volt minden nem is fájt már mgondoltam,hogy mostmár folytathatom a barátnőmmel ott ahol abbahagytam :)

Erre gumi fel és 10 másodperc után paff fájdalom és megint vérzek. 1 hónapig nem is nyúltam hozzá !

Gondoltam most máér biztos,hogy jó!

Erre tegnap megint ptóbáljuk gumi fel,beraktam neki és 5 másodperc után fájdalom és tiszta vér az egész gumi :@@

Ezt nem hiszem el mégis mi van ???

És most meg néztem le van szakadva belőle egy kis darab de tök mind1 mert ha visszanő akkor ugyanúgy megint le fog szakadni és vérzik és fáj :@@

Legszivesebben levágnám ! Elegem van,hogy semmire sem tudom használni :@


2012. jún. 11. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyébként nyílt itt egy friss topik, amely kísértetiesen hasonlít a te esetedre is. Nem te tetted fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

2012. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Közben találtam egy másik topikot a fitymafék-szakadásról is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2012. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!