Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, volt olyan, aki annyira...

Fiúk, volt olyan, aki annyira későn érő típus volt, hogy 15 éves kora körül kezdett csak el nőni, és addig csak 160 cm volt?

Figyelt kérdés
Egyébként a szüleim 170-180 cm közöttiek.

2012. jún. 29. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
A "kezdett el nőni"-t úgy értem, hogy akkor hirtelen negyot nőtt.
2012. jún. 29. 13:28
 2/5 anonim ***** válasza:
volt:)
2012. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Remek példája vagyok ennek én például 10. osztály elején kezdtem el nőni és 15 leges legvégén kezdtem el szőrösödni ezzel nincs baj de ha megkérdezed faterod h mikor nőt akkor ő megtudja mondani mikor kezdet el nőni és akkor valószinu te is akkor fogsz kb :-):P
2012. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt akarod mondani, hogy 15 éves korodig 160 voltál? úgy érted, hogy születésed óta? Mert ha nem akkor nőtél már előtte is...
2012. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, a fiuk átlag 21 éves korig nőnek, a lányok többnyire leállnak 13-14 körül. Ezért fura találkozni 10 év múlva az általános iskolai lány osztálytársakkal, akik akkor 1/2-1 fejjel magasabbak voltak, most a vállamig érnek.
2012. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!