Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami módszer hogy...

Van valami módszer hogy kifehérítsem a péniszem bőrét? (nem hófehérkét akarok odalent csak pár árnyalattal világosabbat)

Figyelt kérdés
Nemrég le akartunk feküdni a barátnőmmel és mikor elővettem kérdezte mért "fekete" (hát kéremszépen inkább sötét barna, jó tudom sötétebbnek kell lennie mint a bőr de azért az a sötét barna már tulzás), és van valami fehérítő krém ami használ pénisz bőrére is? mert ha van akkor szeretném használni mert engem is zavar hogy csokirúd van odalent

2012. júl. 5. 00:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt se tudja a csaj hogy mi az a p*rnó xD tininek tini de amúgy haláli jócsaj és jófej is nem olyan plázap*csa tipus, 3 éve vagyunk együtt és most jött be a sz*x téma.......aztán valahogy nem tetszett nekis :S a méret az több mint tetszett mivel az 19cm de a színe nem annyira
2012. júl. 16. 23:52
 12/13 anonim válasza:
Diszperzit segíthet!
2016. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te meg 4 eves kerdesre valaszolsz...
2016. okt. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!