Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem fognak cikizni a zuhanyzób...

Nem fognak cikizni a zuhanyzóban, ha körülmetélt vagyok?

Figyelt kérdés
Idén megyek koleszba, kiskoromban fitymaszűkületem volt.
2012. júl. 12. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát..kétlem hogy egymásét nézegetnétek,ha meg valaki beszólna, vagy ne vedd figyelembe, vagy meg küld el az anyjába. No para, kicsit sem ciki.. nem tehettél róla! Ha meg félsz ettől, járj külön tusolni, de szerintem kár ekkora feneket keríteni ennek:)
2012. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Társaságfüggő. Ha szerencséd van, akkor nem. Ha nincs szerencséd, akkor két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy alakítsd ki azt a hozzáállást, hogy ebben semmi ciki nincs. Ha magad is szégyelled ezt a tényt, amiben amúgy semmi különös nincs, akkor könnyebben rádszállnak. A másik dolog, hogy alakíts ki olyan attitűdöt, hogy ne nagyon lehessen cikizni téged. Reagálj jól, ha bárki bármivel cikizni próbál.
2012. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
hát azt a srácot aki a farkadat stíröli, nyugodtan cikizheted, és kiközösíthetitek, mert valószínűleg langyi...
2012. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudni, de aki emiatt megszól, az primitív és kőbunkó, annyira tuskó, hogy magától hasad. Én is körül vagyok kiskoromtól, de egyetlen egyszer volt csak, hogy a barátom megkérdezte és beszélgettünk róla. Amúgy beszólást még nem kaptam.
2012. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Hali!


Én is voltam koleszos, és volt ott pár gyerek is, aki -- igaz kevés ilyen volt -- TKM-elt is volt. Ezen felül süket-néma is volt az egyik, ráadásul alacsony. Viszont magabiztos volt, és hamar elfogadták őt, mert olyan a személyisége, és mert jó társaság volt. Nem szólta meg senki, csak mert korábban TKM-elték, akkor is, ha az feltűnő volt, mert egy kissé elcseszték neki. Nem az számít, hogy milyen a farkad, ha normális és egészséges a személyiséged, felfogásod és az önbizalmad is.


Ha foglalkozol vele, az a viselkedéseden meg fog látszani, s másokat is le7séges, hogy a viselkedésed érdekelni fog, akkor esetleg azt hi7ik, hülye vagy, mert emiatt hülye helyzeteket ill. viselkedést alakítasz ki magadról, a többieknek EKKOR le7 ez max egy ürügy, hogy mittomén kiközösítsenek, vagy megalázzanak, akkor is, ha nem ez a FŐ OKA ennek. (Ez a fajta bezárkózós viselkedés alapvetően a fitymaszűkületesekre jellemzőbb, akik meg a szűkületük miatt szégyenkeznek. Ezért ne foglalkozz ezzel. :-) )


_ Mikor metéltek körül és most hány éves vagy?

_ Mi zavar/Miért zavar ez?

_ A körülmetéltség zavar téged, vagy más oka van a kérdésed feltevésének? Vagy esetleg félelmeid vannak vmiről?


Üdv: EE

2012. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólóra reagálva: nyugodj meg, egyetlen "langyi" sem fog beszólni azért, mert körül vagy metélve, ha valaki ilyet tesz, az tuti hetero lesz. Nevess rajta, mosolyogj és mondd neki, ha nem tetszik, ne nézegesse :)
2012. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki beszólna,vagy nézegetne kérdezz rá,mi van te meleg vagy,nem a csajokat kellene nézegetnek inkább.Elég beteg vagy ha a saját nemedet lesegeted.Szereld le őt,vagy őket.
2012. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
én nem engedném h leműtsék a fitymám ha mégis elvágom az orvos nyakát! de volt már fitymaszűkületem de megmondtam ezt és nem lettem metélve és semmi bajom nincs tehát minden jó
2012. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello!Na volt belőle probléma?
2014. nov. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!