Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknak volt-e már gombásod...

Férfiaknak volt-e már gombásodásuk a heréjük és a combjuk között, a hajlatban? A hölgyek tudnak erről valamit?

Figyelt kérdés

A hölgyeket is kérdezném, hogy a pasijaik jártak-e már így. A napokban nagyon meleg volt, és szerintem az azt bekövetkező izzadás miatt alakult ki gombásodás a heréim és a combjaim között a hajlatban mindkét oldalt, azaz mindkét hajlatban.


Remélem, hogy érthetően fogalmazok.


Hogyan kellene ezt gyógyítani? megmosni a területet, szárazra törölni, és CANESTEN krémmel kenyni, majd ismételgetni a folyamatot? A neten ilyesmiket olvastam, de ez a test más gombás területeire vonatkozott.


Egy kicsit kellemetlen szagú is, ha nagyon beizzadok ott.

köszönöm. 24 éves fiu


2009. júl. 25. 23:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Még arra kellene vigyáznod, hogy ezek a krémek, ha jól tudom, akkor bőrfelületre vannak, de neked most sebes, mert véresre kapartad, tehát lehet, hogy a vér miatt fertőzés lenne. Nehogy baj legyen, hogy te nem sima bőrfelületre kened.


Nekem nem viszketett annyira, hogy ennyire kaparjam.

2009. aug. 15. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!