Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Feláll sokszor és ez nagyon...

Feláll sokszor és ez nagyon zavar?!

Figyelt kérdés

Őh hát sziasztok!

Az van hogy suliba az órán,vagy otthon hajnali 2-kor vagy fürdés közben feláll és ez nagyon zavar...

tudja valaki a választ hogy MIÉRT? és hogy hogy csináljam meg hogy NE álljon fel mert nagyon idegesítő tud lenni...

előre is köszi


2012. szept. 9. 03:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

" Feláll sokszor és ez nagyon zavar?! "


most még feláll....

és most még zavar is ....

ez egy állapot,ami elmúlik

de majd később meg örül az ember ha végre feláll,és egyáltalán nem zavarja,sőt ,örül neki

59/F

2012. szept. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Suliban: mert kamaszodsz, és ilyenkor nem tudod ezt még szabályozni, ezért bármikor megtörténhet.


Fürdésnél: a meleg víz tágítja az ereket, ha pont mosod is a péniszed akkor tuti erekció.


Éjjel: minden férfinek többször is ezt teszi. Lehet spontán, de előidézheti erotikus álom, v. a húgyhólyag teltsége.


Nem tudsz ellene tenni semmit, max. a suliban próbálj ne gondolni rá, mert azzal is csak elősegítheted hogy felálljon. Későbbi életkorban már tudod szabályozni, és olyankor lesz merevedésed, amikor Te is akarod.


Amúgy hány éves vagy?

2012. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal vagy, légy türelmes, próbáld a figyelmed elterelni, később ezt tudod majd kontrollálni. De talán érdemes volna már szakorvos, urológus tanácsát kikérned. Ez természetes dolog, neki ez a munkája, és sokat tud neked segíteni. Ha már idősebb vagy, keress esetleg barátnőt :P, vagy próbáld megoldani, hogy ne legyen ilyen feszülség benned állandóan. Néha üríteni kéne a puttonyt ;D
2012. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes és segítő válaszokat.

12 éves vagyok.

és van barátnőm is

2012. szept. 9. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a barátnőddel még csak mozizás, fagyizás-sütizés, együtt tanulás, és séta legyen!
2012. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam komolyabbra nyugiiii :D

de csak 12 éves vagyok és fiatal úgyhogy AZ meg sem fordult a fejemben nem kell aggódni...Amúgy nagyon köszönöm mégegyszer a válaszokat :)

2012. szept. 9. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megnyugodtam!
2012. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fiatal vagy, nehezen fogsz ezen még uralkodni egy darabig. És igen, a sex még nem megoldás ennyi idősen! :) De az sem biztos hogy jó megoldás, ha visszafogod magad, meg szorongsz emiatt. A későbbiekre való tekintettel érdemes volna tényleg egy dokit felkeresni, hidd el, ő tud erre okosabbat mondani, és nem fog rád furán nézni. Lehet ad pár röpke tanácsot. Vagy egy idősebb férfi véleményét kérned: apuka, nagybátyj... ez természetes dolog, és ők tapasztaltabbak etéren, ráadásul családtagok, hasonló genetikával :)
2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem hiszem, hogy orvoshoz kell menni, mert spontán erekcióid vannak. Ez a Te korodban természetes. Végezz néha önkielégítést! Pl.: fürdésnél a kádban.
2012. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak!: 12 éves!!! És én sem arra gondoltam, hogy valami baj volna, de sokkal okosabb tanácsokat tudna neki adni egy orvos. És ennyi idősen nem is biztos, hogy az önkielégítés is célra vezető volna...
2012. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!