Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafelrepedés, esetleg egy...

Fitymafelrepedés, esetleg egy következményes fitymaszűkület egy "jótanács" miatt. Véleménye valakinek?

Figyelt kérdés

Éjszaka sírtam, hogy milyen anya vagyok, ha a gyerekem nem tőlem kér segítséget, hanem ezen az oldalon. Mit rontottam el a nevelésében? Kicsi kora óta bizalomra tanítjuk az apjával együtt, nem is értem mi történhetett. Legalább annak örülök, hogy könnyek közt, de elmondta mi, hogy volt.

Itt kért segítséget a fütyije miatt. Elolvastam a válaszokat, és a leveleit is. Olyanokat tanácsoltak neki privát levélben, hogy szedje föl magának a letapadást, egy illető felajánlotta, hogy önkielégíteni is megtanítja. A legaggasztóbb az a levél volt, amelyben fényképet kérnek a fütyijéről! Az utóbbiról mit gondoljak, hogy pedofil? Ettől, elmondása szerint meg is ijedt kicsit a kisfiam. Ezek az emberek nem véletlenül válaszoltak privátban és nem nyíltan!

Egy 12 éves gyereknek , nem azt kellett volna tanácsolni, hogy bármilyen kellemetlen is anyukájának szóljon? Azért voltak ilyen emberek is, azoknak köszönöm! A nyíltan adott válaszokkal nincs is gond. Nyilván többségében anyukák.

A privát „jótanács” következménye az lett, hogy délelőtt a sebészetre kellett vinnem. Este fürdésnél megpróbálta megoldani a letapadást és berepedt a fitymája. Nem nagy helyen, de elég volt ahhoz, hogy fél éjszaka ne aludjunk. Az egész fitymája és makkja beduzzadt, és irtóra fájt. Jéggel kellet borogatni. Ja és a sebészet is egy kín volt, mellesleg dícséretet sem kapott !

Csak remélem, hogy nem fog hegesen gyógyulni, és kialakítani egy másodlagos fitymaszűkületet, aminek aztán ki tudja mi lehet a következménye. Mindez egy „jótanács” miatt. Én aláírom, hogy jó szándék vezérelte az illetőt, de sajnos rossz következménye lett!

Írhattam volna privátban, csak a levélíróknak, de azért írtam le egy külön kérdésben, hogy minél többen elolvassák és esetleg okuljanak belőle. Amit mi felnőttek jó tanácsnak vélünk, nem biztos, hogy egy gyerek részére az!


A többi aggodalmát amúgy megbeszéltem vele, és egyáltalán nem haragszom rá a történtek miatt, csak elkeseredtem, hogy itt vázolta a problémáját és nekem már csak akkor szólt, amikor nagyobb lett a baj.


Kinek mi a véleménye a történtekről? Mi lesz ennek a későbbi következménye?

Aggódom!

Lehet rám nyugodtan szitkot szórni, hogy minden az én hibám, mert rossz anya vagyok, ez bennem is ott van!



A könnyebbség kedvéért, ez volt kisfiam kérdése:


„Éjjel felébredek mer fáj ahogy feláll a fütyim. Ez attól van mert kicsit letapadt? Ja és mostanában lilásabb a bőr alatt, az baj? Kell orvosnak szólni, anyámnak nem merek. Amúgy csak 12 vagyok. Mit csináljak?”



2012. szept. 12. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Reméljük megoldódik.
2012. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! :) A kisfiad kérdésének is az első válaszolója vagyok. Én mindjárt írtam, hogy talán be van gyulladva a fütyije, és szóljon az Anyukájának, azaz Neked! Minden elképzelhető jót kívánok Mindkettőtöknek! Remélem hamar rendbe jön a kisfiad! :)
2012. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Sok családban a szülők és gyerekek közti beszélgetésben a szexualitás tabu téma. A gyerek a számítógépes játékban nyugodtan lövöldözzön halomra városnyi embertömeget, de pucér csajokat ne nézegessen, és pláne ne maszturbáljon.


Pl. unokatesómnak is fitymaszűkülete volt kiskorában, kiderült hogy anyja fürdetés közben soha nem nyúlt a gyerek nemi-szervéhez, ezért a gyerek sem tanulta meg, hogy azt hogyan kell megmosni.

2012. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Bocs , hogy ezt írom, de a 12 éves fiú fitymaszűkülete férfidolog, apunak kellett volna urológushoz vinnie. Más kérdés, hogy amíg kisebb volt látszott-e egyáltalán valami. Amit a fiad leírt az inkább a rövid fitymafék lehetett, ami a kicsiken még nem látszik. Szóval nem hibáztál.

A kamaszokkal ilyet megbeszélni nehéz: nekem a nagymamámmal, a fiaimnak a nagypapával könnyebb volt...

A pedofilgyanús dolgok nekem is feltűntek pár kérdésben, de ha priviznek is a gyerekekkel, akkor ide írom: SZÜLŐK ERRŐL BESZÉLNI KELL OTTHON! Ilyesmit egy felnőtt nem kérhet. A gyanús javaslatokat apa-anya kiszúrhatja, de egy tininek akár jó tanácsnak is tűnhet. Ne küldjetek képet magatokról, és nincs olyan hogy tiniket tanítanék szexre, önkielégítésre stb! Az hogy 16F nem jelent semmit, és is ide tudtam írni, pedig 50N vagyok.

2012. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
UI: Gyors gyógyulást a kis betegnek! Remélem semmi nyoma nem marad.
2012. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

én is ezt mondom ez férfi téma az apjaval kéne ez végig csinálnia még is másabb min az anya nezd milyen

az apja legyen az apja ne csak névben vegye át szitut és gyereknek is könyebb

Am ha dokihoz megy letapadást ö is feltépi csak sokkal durvábban még most is jobban járt a kissrác

2012. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Én is sok mindenben egyet értek az előttem iróval

A dokinak ez rutin munka ,egyszerüen féltépi .

El is megy a kedve a fiunak egy életre,ide belépni .

Igen ,maszekba ,jó pénzért,ott még gügyiznek is .

Annak is oka van hogy ide irt a kedves fiad.Más meg vigye

el a balhét .Persze megbizhatatlan emberek is irogatnak ide,nagyon sok butaságot, megondolatlanul .

2012. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, és a jókívánságokat.

Egy két dolgot megjegyeznék:


-A kisfiam megtanulta, hogy kell megmosni a fütyijét. Tény, hogy a letapadás úgy keletkezett, hogy mulasztott. Ezentúl odafigyelek rá!


-Ha maszturbál, tegye! Az Ő korában más is csinálja. DE: ne más ajánlgatására, és tanítgatására!


-Az apjával nem tudta ezt megoldani, mert külföldön dolgozik. Testvére sincs.


-A sebész berepedés nélkül oldotta volna föl a letapadást, ahogy kis korában is.


-Igen, volt oka, hogy ideírt a fiam. Hibáztatom is magam ezért, de attól még nem kellett volna "okosakat" ajánlani neki!



Egyébként nincs fitymaszűkülete, nem rövid a fitymaféke, csak a letapadás volt gond. Meg persze most az, hogy be van repedve.

2012. szept. 12. 22:46
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

A masztit is tanulni kell meg sexet is .

A legtöbb fiút csak az öztöne vezézél .

Nagyon kevesen tudják ennek mekkora jelentősége is van

a felnőtt életben .Az idősebb férfitől kapott ez ügybeni

jótanács meg biztosan nem egy versenyre való felkészités volt.Minden fiú beszerzi magának az infót,abban biztos lehet. De ez volt a kényelmesebb megoldás .

2012. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Kedves előző! A történetben szereplő fiúcska nem az önkielégítéshez kért tanácsot és segítséget!! Olvasd el az Ő topikját is!

Egyet értek édesanyja felháborodásával a fénykép kérés, és az önkielégítésre való buzdítás tekintetében is.


Egyben kívánok mielőbbi felépülést a kisfiúnak, és remélem nem fog kialakulni ettől a sérüléstől fitymaszűkület!

2012. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!