Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros, apró pattanásszerű...

Piros, apró pattanásszerű pöttyök a makkon?

Figyelt kérdés
Kb. 1.5 hónapja vettem észre, nagyon lassan, de egyre több, apró, kb 0.5 mm-es piros pattanásszerű pötty van a makkomon. Azt hittem, el fog múlni magától, de sajnos nem. Mi lehet? Esetleg valamilyen gombás fertőzés? Lehet házilag meggyógyítani? Orvoshoz nem szeretnék menni, szüleim előtt meg szégyelleném elmondani/megmutatni. Van valami gyógyszer? 13/F
2012. szept. 16. 19:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
minden péniszen vannak ilyen pontok, amik nem elszíneződöttek. Az adja meg a pénisz jellegzetességeit, nekem is van. Mikor 13 éves voltam, én is feltettem ezt a kérdést. 18 vagyok, még mindig ott vannak, egészséges szexuális életet élek. Nincs itt semmiféle pattanás, vagy gomba. Ha gombád lesz, azok a pontok bepirosodhatnak, és érzékenyebbek lehetnek majd. De ha nincs vele semmi gondod és nem fáj, akkor az az amiről beszéltem :)
2012. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!