Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési gondok ilyen...

Merevedési gondok ilyen fiatalon? Kifejtés.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, jóval idősebbnek nézek ki. barátnőmmel 1 éve élünk szexuális életet. Régebben, már mikor megláttam, nem bírtam magammal. Mostanában előjátéknál sem vagyok teljesen 'férfias', és nagyon koncentrálnom kell, hogy mire a lényegre térünk, életképes legyek, ami nagyrészt sikerül, de van 1-2 alkalom amikor nem 100%-osan, és elég hamar le is lohadok. valamint amikor csókolózunk és egymáshoz simulunk, akkoris csak kb 70%-osan vagyok merev, régebben szinte átszakadt a gatyám. Egy ideje fény derült rá, hogy magas a vérnyomásom, erre béta blokkolót szedek. Depressziós is vagyok (nem magamat sajnáltatom, orvos állította fel a diagnózist.), erre nem szedek semmit, csak próbálom kerülni a stresszt, többé-kevésbé sikerrel, inkább kevésbé. Alapvetően gyenge a merevedésem, és sokkal nehezebben jövök pszichésen is izgalomba, mint régebben. Az sem segít, hogy azon izgulok, vajon most hogy fog siekrülni. nem kívánom a szexet annyira mint régebben, és ha igen, akkoris nehezebben jövök teljesen fizikailag izgalomba. Összefüggésbe hozható ez a magas vérnyomással/a gyógyszerrel, amit szedek rá, vagy a rossz hangulatommal? A barátnőm ugyanolyan jól néz ki, mint régen, ez nem lehet az ok, viszont kissé megijeszt ez a dolog, mégiscsak 15 vagyok, nem 60.

2012. okt. 2. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Marhára nem blokkoló kéne, ha magas a vérnyomásod, mert annyira lelassult a szívverésed, hogy nem jut elég vér a szerszámba. Nagyon gyorsan húzz el egy kardiológushoz, az adjon gyógyszert, mert ha túl alacsony a vérnyomásod és a pulzusod, az sem jó, mint látod.
2012. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, vagy 20 vizsgálaton voltam, hogy kizárhassanak mindent, így kiderült, hogy anyámtól örököltem az elsődleges magasvérnyomásbetegséget, a pszichés okok meg rátesznek egy lapáttal. fizikai eltérést gyakorlatilag nem találtak.
2012. okt. 2. 15:48
 3/14 A kérdező kommentje:
'csak úgy' meg mégse írnák fel. Régebben volt 110 is a pulzusom miközben ültem, most 70 körül.
2012. okt. 2. 15:48
 4/14 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom meg 145/67 körül van, pulzusom 80 ha napközben megyek, teszek-veszek. (utóbbi mindig ilyen drasztikusan alacsonyabb, ez elég érdekes számomra is, de 24 órás vérnyomásmérő is volt rajtam és nem szóltak, hogy ez gond lenne... szóval nemtudom.)
2012. okt. 2. 15:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp kardiológus, mert ez így nem lesz rendben. Én elhagynám a gyógyszert és pulzustréningbe kezdenék kardiogépekkel, úszással. Egy normális orvos is ezt javasolja egy 15 évesnek.
2012. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nyilvánvalóan voltam kardiológusnál, mint mondtam rengeteg vizsgálaton voltam...
2012. okt. 2. 15:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor indulás újra, mert szemmel láthatólag nem vált be a kezelés, de ha neked jó, hogy potenciazavaraid vannak, nekem jó. Inkább legyen 110 a pulzusom és 140 a vérnyomásom és éljek 60 évig, de álljon a bré...ha neked ez így jó...

Tudod mikor venném be azt a sz.art amit szedsz, ha ez a tünet...

2012. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Metoprolol amúgy. mert b@zmeg, én biztos élvezem, hogy ez a tünet. épp ezért tettem fel a kérdést. de nem olyan vicces a magas vérnyomás, nekem 165 körül van, és reggelente olyan fejfájással ébredek, besz@rok. ha szedem a gyógyszert nem.
2012. okt. 2. 16:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit korán kezdted,és gyorsan kiégtél.

Vége az ujdonság varázsának !

A sexben sem kolbászból van a kerités .

Nehéz lesz vissza vergődni,abban biztos lehetsz.

A sexet is tanulni kell,nem csak nyomni szakadatlan.

Sajnos így jártál .

2012. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Eleve milyen választ vársz?

15 éves vagy és az impotencia határán, hát inkább fájjon a fejem, de most komolyan...

Azon túl mit lehet javasolni, h új orvos?

Szedjél akkor viagrát, az felküldi a vérnyomásod és kezdheted elölről.

2012. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!