Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a fitymafékkel?

Figyelt kérdés
Mostanra jöttem rá hogy rövid a fitymafékem. Kb 3/4-ig tudom lehúzni. Na láttam hogy szex közben is elszakadhat ha túl rövid,de ez eddig nem történt meg,lehet óvszer miatt. Szóval az lenne a kérdésem hogy magamnak el lehet e szakítani??? Nem kellene orvoshoz szaladgálni stb.

2012. okt. 3. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ne legyél hülye! Hogy szakítanád már el? Orvos megvágja, és rendben is lesz.
2012. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan elszakítani magadnak nem tudod, és nem is tanácsos, max. bemetszheted! Maszturbálás, és szex közben elszakadhat, de az egy másik dolog. Legokosabb, ha urológussal átvágatod!
2012. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem

És ha pl elmeek az urulógushoz az egyből megcsinálja

2012. okt. 3. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Megvizsgál, és ha valóban szükséges a beavatkozás, fog adni időpontot. Azt hiszem elvégzik ambulánsan helyi érzéstelenítésben, de erre nem tudok biztos választ adni.
2012. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adni fog időpontot, majd helyi érzéstelenítő után benyisszantja, összevarja, és mehetsz :D.
2012. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem javasolnám, hogy szakítsd el magadnak. De ha már itt tartunk, azért nem ártott volna a témában egy kicsit körbekeresni! Itt vannak erre hasznos topikok, (mire nem jó a kereső...,) és vannak aki jobban is értenek hozzá, mint amit te össze próbálsz magadtól okoskodni erről. Az urológus is ilyen, de ha nem akarsz rosszat kifogni, akkor talán kérdezz meg valakit erről, aki tud is valamit, amit te nem, és mlg csak nem is a levegőbe beszél!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2012. okt. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan semmiség ez, hogy azonnal megcsinálja. Először megvizsgál és időpontot fog adni. Utána a gyógyulási idő attól függ, hogy milyen módszerrel csinálja. Engem laborra is elküldtek előtte, de csak azért, mert lézeresen műtöttek és kórházban. Viszont az valóban igaz, hogy ambulánsan elvégzik, bemész és aznap mehetsz is haza.

A lézeresnél, elégetik a féket, tehát utána féktelen leszel:D Ennek 2hét a gyógyulási ideje.

A szikés és egyéb elektromos módszereknél csak meghosszabbítják a féket és varratokat tesznek bele. Ennek minimum 1-1,5 hónap a gyógyulási ideje. És ugye azt nem kell magyarázni, hogy addig nincsen se szex, se maszturbálás...

2012. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom ugyan, de ha már itt magadnak akarnád elszakítani a fékedet, és ennyire kísérletezgetős kedvedben vagy, akkor tán olvasd végig az alábbi FRISS topikot!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

2012. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!