Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Potenciazavarra van más...

Potenciazavarra van más megoldás a viagrán kívül?

Figyelt kérdés
Még nem volt sexuális kapcsolatom senkivel. A legutóbbi alkalommal mikor egy lánnyal akartam lenni valahogy nem állt fel.. Mi lehet ennek az oka? Rendszeresen szoktam önkielégíteni. Van, hogy minden nap de most direkt kihagytam egy hetet, hogy könnyebben vigyázzba álljon. Van valami más segítség a viagrán kívük? 18F

2012. okt. 13. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichés oka van, nem más. A fejedben kell rendbe tenned a dolgokat: nem parázni, nem szorongani.
2012. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a viagrát !

Ahogy az előttem lévő írta,a fejben kell rendet tenni .Én csak annyit tennék még hozzá,A sex az a agyban játszódik,

a p*csünk csak kellék hozzá .Igy mondta egy sexologus,nem én találtam ki .

2012. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van hogy csak félmerevségig jutok el tovább nem. nagyon akarom pedig. Fejben nem tudom , mit tudnék még eldönteni. félek, hogy valami gond van pedig eddig mindig ment lazán a maszturbáció is.
2012. okt. 14. 22:43
 4/4 anonim válasza:
ez a baj, hogy nagyon akarod. gondolj arra, hogy milyen jó lesz, hogy milyen szép az a lány, hogy mennyire kívánod, vagy ne gondolj semmire, csak szexelj. ha arra gondolsz, hogy felálljon, hogy nehogy megpuhuljon, hidd el én jártam ár így. minél jobban arra koncentráltam, annál inkább nem ment a dolog.
2012. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!