Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megvolt az első alkalom, de...

Megvolt az első alkalom, de nem tudtam teljesíteni. Miért?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel épp a mai nap feküdtünk volna le, de sajnos mielőtt eljutottunk volna a behatolásig, lelankadtam. Neki az első volt, nekem is. Nagyon csalódott vagyok, de ő szerencsére megértő. Amikor kézzel csinálja minden oké, akkor áll mint a cövek, de amikor a behatolásig eljutottunk lelankadtam. Ez mitől lehet? Nagyon szeretem őt, amikor ölelkezünk vagy smacizunk akkor is ágaskodik, de ilyenkor meg lelankadt. Mitől lehet ez?


16f


2012. okt. 14. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl hosszú volt az előjáték.
2012. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 éretlen vagy még erre, 2 az izgalom idegesség.
2012. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi komoly szerintem csak izgultal(izgultatok) mind a ketten. ne gorcsolj ra fog az menni. nekem a tapasztalt fium nem tudott teljesiteni az elso intim egyuttletunknel es utana semmi gondunk nem volt.
2012. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idegeskedtél, ráadásul a megfelelés miatti kényszer még rá is dob egy lapáttal. Beszéld meg vele, meg fogja érteni, aztán majd több alkalom után belejöttök, ez gyakorlás kérdése, össze kel szoknotok.
2012. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na most sikerült és nagyon jó volt :). Annyi volt a lényeg, hogy el kellett csak lazulnom, mert először nagyon rágörcsöltem.
2012. okt. 23. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak így tovább!
2012. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!