Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok olyan esetről, amikor...

Tudtok olyan esetről, amikor a here visszértágulat többszöri műtéti beavatkozás ellenére is sorvadással és ezáltal meddőséggel végződött?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akartam trollkodni, bocsánat ha megbántottalak, de gondolom voltál már orvosnál és felkészített a lehetséges kimenetelekre. Ne mások esetéből indulj ki. Próbálj meg csak a gyógyulásra koncentrálni! Jobbulást!
2012. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

semmi baj. azért erre nagyon nehéz felkészülni. igazából elsősorban olyanok válaszának örülnék, akikkel megtörtént vagy olyanokét, akiknek van ilyen a közvetlen környezetükben és figyelemmel kísérték az egyes fázisokat. mi történt műtét után, milyen jelei voltak annak, h nem gyógyul rendesen a seb, milyen tünetek, milyen fájdalmak jelentkeztek, mi utalt arra, h a gyógyulás helyett a sorvadás folyamata kezdett beindulni, stb? akiknek volt ilyen műtétje, azok mindannyian tisztában vannak azzal, h "benne van a pakliban", tehát ez nem kérdés.


őszintén szólva sokkal jobban örülnék annak, ha mindössze két olyan ember válaszolna, aki átment ezen v akinek a környezetében előfordult ilyen, mintha 10-15 hozzászóló kifejtené az általános véleményét ebben a témában. amúgy nem én vagyok a beteg, hanem a párom és eléggé fél, mert a második műtét után sem alakulnak a várt módon a dolgok 8az orvos szerint sem). szeretnék többet megtudni erről, h ne csak annyit tudjak hozzáfűzni, h "ne aggódj, nem lesz semmi baj". (nem, ő sem Krisztián és nem is használja a gyakorit). a neten már mindent végigolvastam, de konkrét tapasztalatokról, arról, h konkrét esetekben, a "valóságban" hogyan zajlott le egy ilyen, nyilván nem tudok. nyilván minden eset más, de biztosan vannak közös pontok. eztért tettem fel a kérdést.

2012. nov. 12. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!